Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt
08:19, 22 maj 2021
ML pod tarasem puściły się jak szalone. Powojniki też w gazie.
Zaczęłam już wyrywać Emperory spod tarasu, muszę się wziąć za te tulipany jutro.
Niestety dziś lecę do roboty...
Zaczęłam już wyrywać Emperory spod tarasu, muszę się wziąć za te tulipany jutro.
Niestety dziś lecę do roboty...
mój nowy nabytek.. Trawki i czyściec. Od I.