Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Przedziwny Ogród 09:11, 25 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Dzisiejszy poranek....







Małymi krokami-Ogród Wioli 09:08, 25 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)




Absolutnie bajeczne miejsce stworzyłaś. Uwielbiam taką symetrię i porządek w nasadzeniach. Mnogość traw, bez nadmiaru odmian. Z przyjemnością obejrzałam wizytówkę tego pięknego ogrodu.
Mam przy okazji pytanie, pewnie już wielokrotnie pisałaś ale nie mogę odnaleźć nazw traw jakie masz posadzone pod dereniami i obok jeżówek. Wyglądają podobnie na zdjęciu ale różnią się wysokością. Pod dereniami obstawiam Hakone. A co pod jeżówkami, po lewej stronie?
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 09:07, 25 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Można w każdym czasie, i w czasie sadzenia nawet można dodawać do dołka. Wiosną również. Ja stosuję pylistą, ale kupię też granulowaną, żeby zdobyć doświadczenie. Sypię nie rękami, tylko taką szuflą plastikową.




Potem na to próchnicę

Ogród Basi i Romka 08:25, 25 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13736
Do góry
Zima nie odpuszcza dopadało sporo śniegu



Nasz przydomowy ogródek 07:40, 25 sty 2021


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
U nas zima powróciła. Zaskoczyła nie tylko dróżników ale i nas z Barusiem. Kto to widział w styczniu śnieg.


Donice drewniane 07:14, 25 sty 2021


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1349
Do góry
MiluniaB napisał(a)


ładna, ale wygląda na niebezpieczną
Zacisze Alicji 07:12, 25 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
I znowu zima...
Ranczo Edy 05:31, 25 sty 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Ha, ha. Fajnie, Jeszcze jest. Myślałam. że go zmyło całkiem. Niech poleży. jest potrzebny.

Miłego dnia , Edyś. Wybacz, że tak wcześnie, ale za to dzień dłuższy.
Ogród Małej Mi 2017 00:18, 25 sty 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Alija napisał(a)


Aniu! Jesteś niesamowita!!!

ha, ha, ha ....

Miałam na weekend moich panów z tulipanami i laurkami szt. 4 Edit laurek 4 szt. panów dwóch .



Jestem zachwycona.. podobizna jest udana

I ten płacz przy wyjedzie.. "stanowczo mówię - ja się stąd nie ruszam" ..no jak nie kochać moich urwisów Póki im się to nie zmienia.. to chwilo trwaj

Dla mnie też mogli by w takim stanie trwać do końca życia.. rozumiem ich Niestety jestem babcia pracującą i mieszkająca oddzielnie.... tylko weekendy.

Mam kilka fotek ogrodu.. ale na telefonie. Teraz spadam do spania. Przygotowanie do roboty zaliczone, a rano do pracy .. ot i takie to życie .. na szczęście mam pracę.

Edit.. 7 lat temu Bogdzia od rododendronów na okoliczność urodzin mojego starszego wnuka napisała wiesz, który teraz ma znaczenie.. nie tylko ja się wzruszam to czytając ..


Rozwrzeszczał sie maluszek właśnie urodzony
słychać go na wszystkie cztery świata strony
Nie płacz mały Felku , uciszże sie dziecię
bo masz najfajniejsza babcie na tym świecie.
Będzie kiedyś z tobą po drzewach chodziła,
będzie sie na dachu w bociana bawiła ,
a gdy zechcesz wskoczyć w przepaść jakąś ciemną
ona powie dobrze wnuczku ale razem ze mną.
Pokaże ci kwiatki , o ptaszkach opowie ,
w lot połapie myśli co krążą po głowie,
a więc rośnij zdrowo, wtul sie w jej ramiona ,
po mamie i tacie najważniejsza Ona.



Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:38, 24 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Myślałam o Tobie ostatnio. Dobrze, że dałaś znak życia. Te zdjęcia z lata są prześliczne.


Miło mi spadek energii miałam, nawet mi się gadać nie chciało Stwierdziłam, że nadrobię lato i jesień w ogrodzie, bo przyjemnie wracać do tych ciepłych chwil i kolorów..

Sezon 2017 u Hanusi 22:30, 24 sty 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Dzień Babci mAM JUŻ za sobą. Nawet nie było przesunięcia na inny termin. Wnuczkowie przybyli w komplecie. No a ja, za dwoje się starałam, za siebie i dziadka.

I znowu rok ogrodowy przede mną. A jaki będzie? Nie wiem. I staram się nie gdybać.

Moim wiernym czytelnikom życzę pogodnego nieba i miłych godzin wśród zieleni.

Wyjątkowo w tym roku, w szklarni nie mam żadnej donicy z cebulami




Miłego weekendu.

Hanusia Wszystkiego co Najlepsze na Dzień Babci składamy życzenia






Ranczo Edy 22:27, 24 sty 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
śiegi....

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:21, 24 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Zima jest w tym roku śliczna, ale brakuje takich energetyzujących kolorów sierpnia
Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie 22:11, 24 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Do góry
Anda napisał(a)
Prześliczne zdjęcia. Jak mogłam je przepuścić?...
Kasiu pozdrawiam


Pozdrawiam Ewo serdecznie Niemoc mnie ogarnęła straszna, ale trzeba zakasać rękawy i nadrobić zaległości, tym bardziej, że przyjemnie powspominać lato:

Donice drewniane 22:10, 24 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Bawarka 22:08, 24 sty 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Kasiek napisał(a)
Idz do sasiadki i pozycz jedno jajko...Trudno. Najwyzej bede kobieta bez jaj. Jakkolwiek to brzmi


No takie labirynty jaaa to dopiero musi się śnić po nocach iii tak jajo tylko na wielkanoc na królika czekać

trzymaj się zdrowo Kasiunia
Ranczo Edy 21:58, 24 sty 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Kasiek napisał(a)


haaa wiem Kasiu ...jeszcze troszkę i będziemy cieszyć oczy...
buziam


Ogród zielonej AniaK 21:00, 24 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Anna_ogrodniczka napisał(a)

Na tym zdjęciu brakuje mi drzewka, które by zasłoniło słup. Czytam, że umbry planujesz, ale nie udało mi się zorientować w którym miejscu mają być, może tu?
Ogród zielonej AniaK 20:32, 24 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry

Piękny ten bukszpan. Wygląda na dużego - ile ma lat?
Sałatka pokrzywowa 20:25, 24 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Do góry
Mgduska napisał(a)
Teraz sam kwiat:







...i z oddalenia:



Dobra dziewczyny, ustalajcie jaka to odmiana, bo muszę ją mieć- kurde Magda, z białą ostróżką wygląda... och, jak ona wygląda!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies