Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Gruszka_na_w... 22:15, 24 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Myślałam o Tobie ostatnio. Dobrze, że dałaś znak życia. Te zdjęcia z lata są prześliczne.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
KasiaLangier 22:21, 24 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Zima jest w tym roku śliczna, ale brakuje takich energetyzujących kolorów sierpnia
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 22:38, 24 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Myślałam o Tobie ostatnio. Dobrze, że dałaś znak życia. Te zdjęcia z lata są prześliczne.


Miło mi spadek energii miałam, nawet mi się gadać nie chciało Stwierdziłam, że nadrobię lato i jesień w ogrodzie, bo przyjemnie wracać do tych ciepłych chwil i kolorów..

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 17:36, 25 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Pisałam już, że lubię rozwary. Nie mają u mnie jakiegoś specjalnego miejsca, ale kwitną już pod hortensjami drugi rok,od czerwca do sierpnia


Podobno ich pąki kwiatowe otwierają się z cichych trzaskiem, ale nie miałam jeszcze okazji tego usłyszeć

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
TAR 17:57, 25 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
Kasiu i ja pomacham

zdjecie to zielone z bialymi kwiatkami urocze, nad rozwarami tez sie zastanawiam i chyba wrzutke zrobie do koszyczka.
a zawile poleca pierwsza wiosenna dostawa, pamietam. jest juz ze mna nieco lepiej. zaczelam znowu podspiewywac w samochodzie choc smuteczek czasem zlapie.
wiosna uwolni ze mnie poklady możliwosci jak co roku, nie moge juz sie doczekac.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
KasiaLangier 21:05, 25 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
TAR napisał(a)
Kasiu i ja pomacham

zdjecie to zielone z bialymi kwiatkami urocze, nad rozwarami tez sie zastanawiam i chyba wrzutke zrobie do koszyczka.
a zawile poleca pierwsza wiosenna dostawa, pamietam. jest juz ze mna nieco lepiej. zaczelam znowu podspiewywac w samochodzie choc smuteczek czasem zlapie.
wiosna uwolni ze mnie poklady możliwosci jak co roku, nie moge juz sie doczekac.

Odmachuję i cieszę się, że u Ciebie już lepiej Ciężka była ta końcówka roku, pożegnałam Tatę... Zawsze na Święta przylatywali Hiszpanie, tym razem spędziliśmy je bez Córki, w niepełnym gronie...kilka lotów do dzieci mi odwołali, ale tak jak mówisz, niedługo wiosna Jeszcze 54 dni

Na zielnym zdjęciu jest kwitnący karmnik ościsty, rozrasta mi się, musze w tym roku go przesadzić...

Tęsknię za zielenią, chociaż w tym roku zima rozpieszcza nas białym puchem...
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
TAR 21:40, 25 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
wspolczuje, wiem co czujesz
____________________
Ogrod nad bajorkiem
KasiaLangier 14:41, 26 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
TAR napisał(a)
wspolczuje, wiem co czujesz

Dzięki i wzajemnie...
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 14:43, 26 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Lubię patrzeć jak fantazyjnie wiją się wilce i inne powojniki
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 14:53, 26 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies