Ogródek Izy-mój Rodos
23:31, 15 sty 2021
Mniej więcej dotąd, może za szeroki samochód narysowałam
Ta zielona kreska to żywopłot albo coś innego zasłaniającego widok na śliwkę.
Iza powiedziała, że przed drewutnią, ja myślę, nie wiem , czy dobrze, że w lini warzywnika lepiej. Iza określa jego wysokość na 1,50cm ale ma zrobić przymiarkę bo wg mnie trochę za wysoki. Nie ma pomysłu z czego ma być ten żywopłot?
Wg mnie korzystają z hamakowania pod śliwką latem więc nie musi być zimozielone.


