Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 21:22, 15 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Chcę pokazać jeszcze gdzie wymyśliłam, że posadzę moje wielkie chciejstwo, derenia controversa. Wielkie chciejstwo kupione w zeszłym sezonie w postaci 50cm pokracznej sadzonki. A tam.
Biegałam z nim po ogrodzie bo jakoś miejsca nie mogłam mu znaleźć. Nawet chyba w okolicy lata radziłam się tutaj co z nim zrobić, gdzie posadzić. Teraz myślę, że w końcu chyba znalazłam.
To miejsce pod sosnami, przy trawiastej ścieżce. Jest tam zacisznie, ciepło. Na tyle przed sosnami, że wilgotno umiarkowanie. Nie jest to może jakieś eksponowane miejsce ale myślę, że jak odpowiednio dobiorę nasadzenia może być nie tak źle. Zobaczcie



To drzewo po lewej stronie to klon Princeton Gold.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
TAR 21:27, 15 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7548
Asiu, juz ten deren zrobi z tego miejsca bardziej eksponowane. Uwielbiam je. Wszedzie pisza i mowia, ze rosna wolno ale u mnie miejscowki im chyba przypasowaly, bo tempo dosc przyzwoite. Za 10 lat byc moze beda juz ladne drzewka.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Margerytka40 21:32, 15 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)
Asiu, juz ten deren zrobi z tego miejsca bardziej eksponowane. Uwielbiam je. Wszedzie pisza i mowia, ze rosna wolno ale u mnie miejscowki im chyba przypasowaly, bo tempo dosc przyzwoite. Za 10 lat byc moze beda juz ladne drzewka.


Żeby tak u mnie chciał tak rosnąć. Mam nadzieję, że b~dzieł mu tam dobrze
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 22:23, 15 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Asiu ten Klon Princeton Gold na jakim stanowisku u ciebie rośnie?Potrzebuję drzewa na słońce.
Jak szybko ci rośnie?
Jakoś się na jesieni przebarwia?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
TAR 22:45, 15 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7548
Margerytka40 napisał(a)


Żeby tak u mnie chciał tak rosnąć. Mam nadzieję, że b~dzieł mu tam dobrze


tego życze stanowczo za malo w ogrodach takich pieknych rarytaskow
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Margerytka40 08:25, 16 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)
Asiu ten Klon Princeton Gold na jakim stanowisku u ciebie rośnie?Potrzebuję drzewa na słońce.
Jak szybko ci rośnie?
Jakoś się na jesieni przebarwia?


Niestety Mirko na razie nie pomogę Ci raczej. On u mnie rośnie dopiero od jesieni. Kupiłam go wiosną ale był zadołowany i posadzony dopiero jesienią. Ja go mam w lekkim półcieniu, sosny zacieniają go w południe. Z tego co wiem łapie trochę jesiennych barw. Spytaj Moni z Wymarzonego sielankowego ogrodu. Ona go ma dłużej.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:27, 16 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)


tego życze stanowczo za malo w ogrodach takich pieknych rarytaskow


Tarcia nie dziękuję. Zawsze chciałam go mieć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:11, 16 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A śniegu wciąż dopaduje




____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 09:25, 16 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)


Niestety Mirko na razie nie pomogę Ci raczej. On u mnie rośnie dopiero od jesieni. Kupiłam go wiosną ale był zadołowany i posadzony dopiero jesienią. Ja go mam w lekkim półcieniu, sosny zacieniają go w południe. Z tego co wiem łapie trochę jesiennych barw. Spytaj Moni z Wymarzonego sielankowego ogrodu. Ona go ma dłużej.

Dzięki Asia Zdjęcie mnie zmyliło że on u cię taki ogromny
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Margerytka40 10:05, 16 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)

Dzięki Asia Zdjęcie mnie zmyliło że on u cię taki ogromny


No niestety to tylko wizualizacja. Chciałabym żeby już taki był
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies