Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 18:50, 29 lis 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Rumianka napisał(a)
Ale bajkowa sceneria... Dekoracje zachwycające jak zawsze, bo gdzie? jak nie u Ciebie? Pierniczkami pachnie na odległość... Pozdrawiam Doris
Dziękuję za miłe słowa o moich dekoracjach i pierniczkach.
Uwielbiam śnieżne zimy, świat wtedy zmienia wygląd. Mieszkam w pobliżu lasu i takie mam dziś widoczki z okna kuchennego.





Pszczelarnia 18:45, 29 lis 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
sierika napisał(a)
(...) chciałam jeszcze pytać o coś ale w natłoku ciekawych ujęć zapomniałam, muszę wrócićmam, przy ognisku/przyszłym/ widzę podpórkę na piwonie, dobrze widzę? mogę prosić o zbliżenie przy okazji? czy to te od Vivy?/ te składane z elementów/


Tak, to są te.



W moim małym ogródeczku - Dorota 18:42, 29 lis 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Pięknie zimowo U mnie też białoPozdrawiam
O dziwo śnieg utrzymał się do wieczora i delikatnie dosypuje, ale jest bardzo mokro.







Ranczo Edy 18:41, 29 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry




W moim małym ogródeczku - Dorota 18:35, 29 lis 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Ania111 napisał(a)

Oj chciałabym się porwać na taki wianek ,
ale nie wiem czy podołam.
-------------------------

Aniu jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Zapewniam, że to nic trudnego i zachęcam.



Pszczelarnia 18:19, 29 lis 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Jak już wszystko obmyśliłam, to zrobiło się ciemno i ... reszta za tydzień.

Pszczelarnia 18:14, 29 lis 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Poranny śnieg uniemożliwił leśne spacery w poszukiwaniu inspiracji











Pszczelarnia 18:06, 29 lis 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Organizuję warsztacik adwentowy









Zagryzam pierniczkiem

Pszczelarnia 18:01, 29 lis 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Wiele "przydasie"



Pytała Ewa - Sierika, na co misy blaszane. Na nic konkretnego. Czasami są w nich iryski reticulata, szafirki. Nie mają dziur, więc służą tylko krótkotrwale.






Ranczo Szmaragdowa Dolina II 17:58, 29 lis 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)




A czy Wy macie czas na tym leżaku w lecie odetchnąć? Ogród podziwiać?
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 17:53, 29 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
artystka reczna hihih

dla Ciebie widoczek

Ogród prawie romantyczny 17:52, 29 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
I moje ulubione hortensjowe koronki
Ogród prawie romantyczny 17:50, 29 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
A róże cały czas kwitną

Ogród prawie romantyczny 17:48, 29 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9106
Do góry
Dziś dzień ponury i ciemny, ale wczoraj było ślicznie. Na potwierdzenie kilka zdjęć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies