W moim małym ogródeczku - Dorota
18:50, 29 lis 2020
Dziękuję za miłe słowa o moich dekoracjach i pierniczkach.
Uwielbiam śnieżne zimy, świat wtedy zmienia wygląd. Mieszkam w pobliżu lasu i takie mam dziś widoczki z okna kuchennego.
Uwielbiam śnieżne zimy, świat wtedy zmienia wygląd. Mieszkam w pobliżu lasu i takie mam dziś widoczki z okna kuchennego.