Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

ElzbietaFranka 23:50, 15 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
SlonecznyOgrod napisał(a)







Dorcia aleś się zaczaiła z tym pięknym ogrodem. Jeszcze kilka miesięcy wstecz nie wiedziała co.posadzic, nie wiedziała jak to wszystko spiąć razem, nie wiedziała od czego zacząć. A tu popatrz jak się rozbujała wszystko ma. Piękne,dorodne że można paść że zachwytu. Nawet kałuża powstała z liliami wodnymi no brawo.
A to ci Darcia.

Dorcia szczerze bardzo pięknie wszystko wyszło. Ta trawa Wariagatus, z hortensjami I chyba jeżówki pięknie wyszła. Oczko te kamiorki ładnie poukładane trawy solitery. A myślałam, że to ja mam tylko pier... Na tle traw u ciebie piekne. Napis co to za miskanty na 3 focie z brązowymi kiściami.

Bardzo mi się podoba

Pozdrawiam

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
malgorzata_s... 13:52, 16 paź 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
SlonecznyOgrod napisał(a)





O mamo ale piękne widoki Ten szpaler hortek bajka
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
gosika67 16:55, 16 paź 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
No ładnie będzie. Z tarasu kawkę pić i podziwiać widoczki. Skalniak cały czas się zmienia.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Dorota123 12:15, 20 paź 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witam, nie wiem czy byłam tu kiedykolwiek, ale dziś zostawiam swój zachwyt. Piękny jesienny ogród.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
SlonecznyOgrod 21:29, 31 paź 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Nowa12 napisał(a)
Uwielbiam Twoje fotki. Super głębia koloru. A te zawilce i astry. Jak malowane. Ale fotki fotkami a ogród musi dobrze pozować . A Twój pięknie pozuje.


Aga dzięki!
Tyle miłych słów, od razu lepiej mi się robi

Ostatnio mało zdjęć robię i na forum nie zaglądam juz tak regularnie, ale jak się wie, że ktoś tu zagląda to bardziej chce się tu byc i robic fotki, pokazywać, opisywać.

Muszę porobic nowe zdjęcia, ale poszukam może mam jeszcze jakies nie wystawione z października.



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:45, 31 paź 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
ElzbietaFranka napisał(a)




Dorcia aleś się zaczaiła z tym pięknym ogrodem. Jeszcze kilka miesięcy wstecz nie wiedziała co.posadzic, nie wiedziała jak to wszystko spiąć razem, nie wiedziała od czego zacząć. A tu popatrz jak się rozbujała wszystko ma. Piękne,dorodne że można paść że zachwytu. Nawet kałuża powstała z liliami wodnymi no brawo.
A to ci Darcia.

Dorcia szczerze bardzo pięknie wszystko wyszło. Ta trawa Wariagatus, z hortensjami I chyba jeżówki pięknie wyszła. Oczko te kamiorki ładnie poukładane trawy solitery. A myślałam, że to ja mam tylko pier... Na tle traw u ciebie piekne. Napis co to za miskanty na 3 focie z brązowymi kiściami.

Bardzo mi się podoba

Pozdrawiam



Ela no zobacz jak czas szybko leci, jestem na forum 4lata.

Ale jaka doświadczona, te 4 lata to przełom , dla mnie wielki przełom.
Mówi się że Kazimierz Wielki zastał Polskę drewniana a zostawił murowaną i u mnie też takie zmiany

Mówisz kałuża haha , nie chciałabyś w nią wdepnąć
Za wszystkie komplementy bardzo dziękuję.
Hortensje, Variegatusy, i tak, to są jeżówki.
Trawy coraz popularniejsze teraz to już chyba większość ogrodników ma.

Miskanty, na tych zdjęciach zacytowanych to wszystkie te same, rosną za oczkiem to Grazziella. Ma bardzo cieniutkie liście . Kolor w zależności od rozwoju, bo na początku czerwone, no i w zależności od światła, takie czary mary.




____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:48, 31 paź 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
malgorzata_szewczyk napisał(a)


O mamo ale piękne widoki Ten szpaler hortek bajka


Gosia miło mi, że Ci się podoba.

U mnie dużo miejsca pustego było, więc szpaler hortensji to był dobry wybór.
Twój ogród mniejszy ale jakże bogaty, przepiękny, kolorowy no i wzbudza wielki zachwyt na pewnej ogrodowej stronie na fb
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:50, 31 paź 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
gosika67 napisał(a)
No ładnie będzie. Z tarasu kawkę pić i podziwiać widoczki. Skalniak cały czas się zmienia.


Skalniak najładniejszy maj/czerwiec potem już się uspokaja i tak nie krzyczy Coś tam muszę dołożyć ozdobnego na jesień.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:53, 31 paź 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Dorota123 napisał(a)
Witam, nie wiem czy byłam tu kiedykolwiek, ale dziś zostawiam swój zachwyt. Piękny jesienny ogród.

Hej miło mi Cię gościć, dziękuję że tu zaglądnęłaś
Cieszę się, że Ci się podoba u mnie w ogrodzie.

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:56, 31 paź 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Oj i właśnie widzę , że od ostatniej aktualizacji zdjęć troche czasu minęło a ja mam tylko parę zdjęć.
Muszę zrobić nowe foteczki.

Tymczasem kwitnąca lawenda 22 października.



____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies