Arboretum w Kórniku.
14:59, 14 lis 2020
Połowa listopada to według mnie nie jest już najlepszy czas na zwiedzanie tego arboretut. Większość liści na ziemi, chociaż niektóre drzewa nadal prezentują się okazale.
Przed wejściem miłorząb w swojej najpiękniejszej odsłonie.
Zaraz przy kasach rośnie pokaźna Żółtnica pomarańczowa, która o tej porze zadziwia owocnikami wielkości grejfruta
Kawałek dalej nadal świeci perukowiec.
Ta brama z olbrzymich bukszpanów to jedno z moich ulubionych miejsc. Gdzieniegdzie można dostrzec walkę z ćmą. Na szczęście do tej pory wygraną.
Przed wejściem miłorząb w swojej najpiękniejszej odsłonie.
Zaraz przy kasach rośnie pokaźna Żółtnica pomarańczowa, która o tej porze zadziwia owocnikami wielkości grejfruta
Ta brama z olbrzymich bukszpanów to jedno z moich ulubionych miejsc. Gdzieniegdzie można dostrzec walkę z ćmą. Na szczęście do tej pory wygraną.
Część, bardzo dawno mnie tutaj nie było...mam problem z moimi RH. Niestety elektroniczny miernik który posiadam w całym ogrodzie pokazuje to samo pH...więc pierwsze pytanie- czym i jak mierzyć żeby wyniki były miarodajne?

