Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 21:37, 18 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
violaskom napisał(a)

Cudny widok! Uwielbiam te strzeliste naparstnice. Są u Ciebie wielkie. U mnie w tym roku tylko 2 kępki są tak dorodne. Reszta jakaś mizerota. Albo cienkie albo niskie.
Dziękuję.Naparstnice mam całkiem ładne, pozwalam im się siać gdzie chcą. Jak mają wyschnięte nasionka, obrywam kuleczki i rzucam gdzie popadnie.




MARY ROSE bardzo mocny zapach.




Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 21:33, 18 cze 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Oj fajne są, gdybym miała większą działkę na pewno zaplanowała bym miejsce na nie tylko na łączkę ale na łąkę. Może kiedyś. Na razie łączki gdzieniegdzie robią się same. Mam dwie rabaty rozkopane gdzie muszę ziemię wybrać bo za wysoko jest. Albo zaczęłam kopać ale gliną mnie pokonała.
A teraz na fragmentach mam tak
Malwowy ogród 21:32, 18 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 6684
Do góry
ElaS napisał(a)
Ogród wchodzi w swój najpiękniejszy czas. Byliny zaczynają kwitnąć.


A maki uwielbiam. Krótko kwitną ale za to jak

Jakie śmieszne pomponiki. Kocimiętkę masz bardzo ładną. I super warzywnik.
Też czekam na pokaz różany.
Kicia mała i duża świetne.
Ogród niby nowoczesny ale... 21:32, 18 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry







W moim małym ogródeczku - Dorota 21:29, 18 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Charles Austin to ta lososiowa? Piekna!takiej szukam.

A ta pojedyncza fioletowa roza to co?
Charles Austin to moja ulubiona.





Souvenir du Docteur Jamain


Charles Austin


Sałatka pokrzywowa 21:28, 18 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
Czekałam na głos Ludu Ogrodowego, zatem wuala!

Jeszcze tylko odpowiem:

Witam Basię i Romka

Szklarnia angielska Halls.

Na zdjęciu jakiś czosnek, niewykluczone, że Krzysztofa, bo dość niski, duży i późniejszy.

Stanwell w szerszym ujęciu - tak naprawdę dopiero się rozkręca


do towarzystwa ma powojnik Ville de Lyon, ale to skucha - miał kwitnąć później i być towarzystwem dla Balleriny!


jeszcze trochę irysów, moim zdaniem ten beżowo-łososiowy jest do zjedzenia



Ogród niby nowoczesny ale... 21:28, 18 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry








Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 21:28, 18 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 21:27, 18 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
I różyczkowo - goździkowa rabata
Ogród z plażą 21:26, 18 cze 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6308
Do góry
Cześć dziewczynki. U mnie po powrocie z długiego weekendu takie różyczki zobaczyłam Aspirin Rose





Ogród niby nowoczesny ale... 21:23, 18 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Tu powstaje "łączka" czyli rabata kwiatowa



Tawuła brzozolistna tor





Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 21:22, 18 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nic dodać nic ująć Dzieciaki porosły nie wiadomo kiedy

No super są Sylwcia pieknie mi naparstnice od Ciebie zakwitły
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 21:21, 18 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

Ostatnie azalki

I nowy hotelik od Katki
Ogród niby nowoczesny ale... 21:20, 18 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Jarzmianki



werbena już za chwilkę



Carex montana dzielony wiosną daje radę powoli.



Ogród niby nowoczesny ale... 21:20, 18 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Dziś byłam nad jeziorem więc jest nowa porcja zdjęć...
Trawnik troszkę łaciaty...ale już się zbiera.









Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:20, 18 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Basilikum napisał(a)
Dalia lada chwila


widok roboczy z okna




Cudny widok roboczy z okna,fajnie wyszło
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 21:18, 18 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Fajnie teraz ja rabatą japońską sie połączyło
Dębowe zakątki 21:15, 18 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24711
Do góry
AnnaMS napisał(a)
Piękne roślinki, super zakup Ach te hosty ... Też mam je w planie ...
Ogród kipi bujnością i kolorem, pięknie

Nowe roślinki zawsze cieszą
My już hopla mamy z tymi hostami ??
A jakie jeszcze chcesz ?? Może ja mam .
Może na jakieś wymieniłybyśmy się ???
Ogród faktycznie bujny z roślinami .


Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 21:13, 18 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Po wizycie Katki postanowiła coś zrobić z moją ścianą w japońcu - eMus dorwał się do sekatora i poszedł bluszcz odsłaniając ścianę - no trzeba było coś wymyślić bo wyglądała paskudnie

Kilka dni roboty i ściana odnowiona Poprawiłam fugi, pomalowałam dwoma kolorami, dodałam korzenie, paprotki i zrobił się klimacik
W moim małym ogródeczku - Dorota 21:10, 18 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anpi napisał(a)
Dorotko jak zwykle ślicznie u Ciebie Zachwycam się różami i myślę, że ich zapach wywabił Elfy z ukrycia Przeurocza aranżacja z nimi!!!
Dziękuję to chyba najlepszy czas mojego ogrodu. Elfy dziękują



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies