Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

Urszulla 16:46, 07 cze 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21800
Wybrałaś zdecydowany i odważny kolor na mostek
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 19:40, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Wybrałaś zdecydowany i odważny kolor na mostek

No od dziecka taka byłam, w sumie chciałam ciemniejszy ten kolor ale wiesz jak teraz u nas jest z zakupami, w tym miejscu wokól tylko jest zieleń i biały a myśle, że w tym gąszczu chociaż będzie go widać albo będe malować na nowo. U nas co chwile pada i takie są probnozy na cały tydzień więc nie wiem kiedy go zamontujemy to się zobaczy
Róza Laguna jest boska





____________________
Liliowo i kolorowo:)
Nowa12 20:38, 07 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Zawsze mi się podobały czerwone mostki w ogrodzie. Pięknie potrafią się skomponować z ogrodem i są takim mocnym akcentem. Fajnie!
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Monia81 20:40, 07 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8001
Danusiu widać, że różaneczniki, azalie cię kochają i ze wzajemnością, piękne masz okazy a ciekawa jestem tego mostku, na pewno kolorystycznie wpasuje się w przestrzeń ogrodową pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
malgorzata_s... 20:45, 07 cze 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Danusiu miałam taki mostek i zawsze coś mi w nim nie pasowało a trzeba było czerwony zrobić. Teraz już nie da się po nim chodzić więc zlikwidowałam. U Ciebie będzie wyglądał super. Kwasoluby masz wybitne
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
danuta_szwajcer 22:05, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Nowa12 napisał(a)
Zawsze mi się podobały czerwone mostki w ogrodzie. Pięknie potrafią się skomponować z ogrodem i są takim mocnym akcentem. Fajnie!


Oj ciesze się za poparcie, tylko chyba będe musiała jarzmianki przesadzic z tego miejsca a teraz zaczynają kwitnienie.

____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 22:12, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Monia81 napisał(a)
Danusiu widać, że różaneczniki, azalie cię kochają i ze wzajemnością, piękne masz okazy a ciekawa jestem tego mostku, na pewno kolorystycznie wpasuje się w przestrzeń ogrodową pozdrawiam


Rosną jak szalone, niektóre już mnie przerosły i za ciasno mają chyba mus przesadzać, latarenkę już też zarosły musze też zmienić jej miejscówkę
Też jestem ciekawa jak ten mostek wyjdzie






____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 22:20, 07 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Danusiu miałam taki mostek i zawsze coś mi w nim nie pasowało a trzeba było czerwony zrobić. Teraz już nie da się po nim chodzić więc zlikwidowałam. U Ciebie będzie wyglądał super. Kwasoluby masz wybitne


Dziękuje za wsparcie, bo po wpisie Uli już miałam wąpliwości
Mostek wymyśliłam bo nie ma komu oczka czyścić, problem z wodą coraz większy. Zawsze też się bałam by wnuki gdzieś tam nie wpadły. Jak już będzie zamontowany to będe myśleć i kombinować dalej z tym miejscem No właśnie Marek to maluje, konserwuje by na dłużej starczyło.
Kwasoluby u mnie to zasługa Bodzi, tylko szkoda, że jej nie ma na O bo jej porady i doświadczenie bezcenne. A teraz czas na róże



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 09:21, 08 cze 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
A tak było 6 lat temu na spotkaniu u mnie, aż zaniemówiłam bo głos straciłam haha. Od tego czasu wiele się zmieniło Dziękuje wszystkim Poszukam nawet do porownania to miejsce


A Kropeczka miała 6 tygodni


____________________
Liliowo i kolorowo:)
Dorota123 20:38, 08 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Lubię robić zdjęcia, bo później jest co wspomninać. Ty właśnie też wspominasz, ja 6lat temu dołączyłam do Ogrodowiska i tak trwa ta przygoda.
Róże wystartowały już u Ciebie i u mnie. Ja mam dwie Laguny, tą jaśniejszą i ciemniejszą.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies