Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

sylwia_slomc... 21:58, 07 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
No ciekawe z tymi makami Park Jurajski mnie rozczulił, przypomnieli mi się moi Chłopcy jak byli mali, dinozaury bardzo długo to był temat nr 1
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 22:01, 07 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Dorotko Babciu na medal podziwiam Ogród tylko romantyczny
Dziękuję, wnuki to sama radość dla dziadków. Nie będę w takim razie gromadzić nowoczesnych dodatków.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ryska 22:06, 07 cze 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Dorotka nadaję Ci order super babci, super ogrodniczki i super dekoratorki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Dorota123 22:15, 07 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Aneta1309 napisał(a)
Wnuczek będzie miał wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa spędzonego u dziadków a to olbrzymia wartość
Pozdrawiam
Dużo różnych wspomnień mamy z wnukiem, w zimie często pieczemy ciasteczka, a jakie? Oczywiście dinosaury.
Maluję mu twarz i rączki w wybrane przez niego wzory, pieczemy zamek, który później z chęcią zjada, albo ganiamy za bańkami mydlanymi, lub z latawcem. Dziecko nie może się u dziadków nudzić.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:25, 07 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
JoannA napisał(a)
Jakie piękne dziewanny Dorotko.
Dostałam sadzonki od Naszej forumowej Basi, ale moje to jeszcze maleństwa. Muszę o nie bardziej zadbać.
Niezapominajki też mi złapały mączniaka więc szybciutko usunęłam.
Dziewanny z każdym rokiem robią się większe sadzonki, zwróć uwagę że zimą ładnie utrzymują nasionka w kuleczkach. W ubiegłym roku nie ścinałam ich i wiosną posypałam w różnych miejscach w ogrodzie. Mam młode siewki, a ubiegłoroczne mają po jednym kwiatuszku.
Niezapominajki chyba zawsze tak mają, że jeszcze nie zdążą dobrze przekwitnąć a już siada na nich szara pleśń.

Zatopiłam w kałuży w uciętej rajstopie kwaśny torf.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:30, 07 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
BASIA8 napisał(a)


Dorotko bajeczne widoki u Ciebie. Jest tak pięknie. Romantycznie.
Dziękuję miło mi, że się podoba.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:41, 07 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Magleska napisał(a)
Dorotko
Ogród zdecydowanie romantyczny
masz tak pięknie pokomponowane rabatki ,.....zachwyciło mnie połączenie bordowej żurawki z jasno-fioletowym- chyba- rodkiem ....

dodatki bajeczne,donice śliczne ,....a kałuża z dinozaurami powoduje uśmiech na mojej twarzy i kupę wpomniem ,gdy mój syn się bawił podobnymi

Buziaki
Też zauważyłam, że dobrze do siebie pasują ta żurawka z rh. Jesienią dosadzę mu z drugiej strony taką samą żurawkę.
Większość tych dinosaurów sama mu kupiłam, wiedziałam, że on się nimi interesuje. Za miłe słowa ślicznie dziękuję.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:49, 07 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
No ciekawe z tymi makami Park Jurajski mnie rozczulił, przypomnieli mi się moi Chłopcy jak byli mali, dinozaury bardzo długo to był temat nr 1
Sylwio w mojej kałuży różne stwory zamieszkały, aż kaczuszki w szuwarach się ukryły. My tymi dinosaurami to już dwa lata się bawimy.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
KasiaBawaria 08:26, 08 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dorota123 napisał(a)
Masz rację, ja taka niepoprawna romantyczka jestem. Tylko dlaczego zamówiłam sobie stolik o nowoczesnej bryle i bardzo mi się podoba.
Dzieci lubią wodę, nawet jak jest jej malutko, wnuk uważa mnie za eksperta od zabaw z dinosaurami, dla mnie to duże wyróżnienie. Nie mogłabym go pozbawić wodnej strefy do zabawy.


Przeciez jedno nie wyklucza drugiego Mozna laczyc oba style
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 08:28, 08 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dorota123 napisał(a)
Dużo różnych wspomnień mamy z wnukiem, w zimie często pieczemy ciasteczka, a jakie? Oczywiście dinosaury.
Maluję mu twarz i rączki w wybrane przez niego wzory, pieczemy zamek, który później z chęcią zjada, albo ganiamy za bańkami mydlanymi, lub z latawcem. Dziecko nie może się u dziadków nudzić.

[


Cudownych ma dziadkow Ja niestety nie mialam, wiec doceniam to, ze moje dzieci czasami moga do swoich dziadkow pojechac. Super babcia z ciebie

Piekne te orliki, te biale tez mnie zachwycily. Ponownie sie przypominam o nasionka. Mam nadzieje, ze zawiaza
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies