Połowa działki - czyli mam powoli dość część II
09:18, 16 cze 2020
ANIU---- zakochałam się w dereniach szukam teraz innychale czy dokupię zobaczymy.Kasiu---to Maesty tak się rozpanoszyła.
Izka---moje też siedzą przy płocie i liści nie widać ale częsć jeszcze mam bliżej i te też wylecą pod płot.
Basiu ta imperata to chyba za niska żeby je całkiem zakryć chyba ze gęsta.
Grażynko ---- łapkę mam dobrą do przesadzania 100 procent po tym roku
Pozdrawiam KOLEZANKI .
niebawem