Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 09:18, 16 cze 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
ANIU---- zakochałam się w dereniach szukam teraz innychale czy dokupię zobaczymy.

Kasiu---to Maesty tak się rozpanoszyła.

Izka---moje też siedzą przy płocie i liści nie widać ale częsć jeszcze mam bliżej i te też wylecą pod płot.

Basiu ta imperata to chyba za niska żeby je całkiem zakryć chyba ze gęsta.

Grażynko ---- łapkę mam dobrą do przesadzania 100 procent po tym roku

Pozdrawiam KOLEZANKI .

Przerabianie ogródka pod swój gust 09:17, 16 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry












Piękna ta rabata. Remontu współczuję. Mam nadzieję, że szybko się skończy i po bólu! U mnie taras jest rozgrzebany od marca i końca nie widać. Przez to cały ogród jest w tym roku zaniedbany!
Dębowe zakątki 09:13, 16 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
ElaS napisał(a)
Dzień dobry Aniu

Wsadziłam 2 nowe powojniki w tym sezonie. Jestem ciekawa czy będzie efekt.
U Ciebie kwitną ślicznie. Prawdę powiedziawszy, to wszystko w Twoim ogrodzie mnie zachwyca.

Dzień dobry Elu
O fajnie, nowe powojniki posadziłaś .a jakie odmiany ??
Na pewno podrosną. I powinny zakwitnąć.
Inne odmiany są bardziej bujne inne mniej.A jakie wszystko zależy od gleby i stanowiska.
Podkarmiłąś czymś swoje ??
Dziękuję, dziękuję za miłe słowa.
Pozdrawiam


Moje jedyne łubiny
Choroby i szkodniki berberysów, berberys - Berberis 09:12, 16 cze 2020

Dołączył: 14 mar 2017
Posty: 13
Do góry
Zauważyłem że z moimi berberysami dzieje się coś niedobrego - zdjęcia poniżej.
Co to może być? Czym je opryskać? [img

Dębowe zakątki 09:06, 16 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
ryska napisał(a)
Staw rewelacyjny, naturalny.
Opłaciła się Wasza ciężka praca.
Powojniki podziwiam jak zawsze

Reniu dziękuję. Najważniejsze,że dzikich krzaczorów już nie ma.
Pracy było mulutum. Teraz już lżejsza.Ale też jest z tym sporym areałem.

Powojniki dziękują za pochwalę.
Piwonie

Przerabianie ogródka pod swój gust 09:03, 16 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Red velvet mialam i tez byl ladny- chyba wszystko zalezy od zestawienia z innymi roslinami- krwawniki ciezko sie laczy.Christial dostaje z czasem jasniejszy srodek.Ale to wlasnie mi sie podoba.



Te na zdjęciu to Red Velvet czy Christial? Gdyby mój miał taki kolor cały czas, to bym była bardzo zadowolona!
Dębowe zakątki 09:02, 16 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Margerytka40 napisał(a)


To chyba ta Gold Standart

To Gold Standart już tak wygląda. Pięknieje z dnia na dzień


Hosta Striptease

Przerabianie ogródka pod swój gust 08:59, 16 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Red velvet mialam i tez byl ladny- chyba wszystko zalezy od zestawienia z innymi roslinami- krwawniki ciezko sie laczy. Ladnie wygladaja z trawami i jezowkami.Christial dostaje z czasem jasniejszy srodek.Ale to wlasnie mi sie podoba.Rozowe krwawniki mam posadzone obok siebie wlasnie by uzyskac rozne tonacje rozu.
U mnie zbijaja sciany. Od wczoraj caly dzien mlot pneumatyczny chodzi.













Migawki z ogródka 08:57, 16 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Kasia, tak te fale wychodzą. Nie wiem, czy tu coś widać lepiej. Tak informacyjnie dla orientacji w odległościach - słupki w ogrodzeniu są co 2,5 metra




I taki poranny widoczek
Moje miejsce na ziemi -początek 08:54, 16 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2927
Do góry
Porzeczki w moim ogrodzie ..już niebawem
Zieleń, drewno i antracyt 08:54, 16 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13536
Do góry
Poranny obchód ogrodu zrobiony, szykuje się gorący dzień.
Na kwiatach wszelakich (głównie rózach) grasuje mi w tym roku plaga żuków zjadających płatki.


A na MW chyba opuchlaki, jeszcze wczoraj tych dziur na liściach nie miała. Gnojówkę z wrotyczu doglebowo tylko na nie stosować czy oprysk coś pomaga? Owadów nie widać, tylko dziury są...

A dynia w kompostownika nabiera masy
Bylinowa łąka 08:46, 16 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry


W końcu trafiłam na trochę kwiatów.


Zapączkowane goździki.




Gosiu witam

Jestem na bieżąco pokaż trochę kwiatów już pewnie rozkwitły i są piękne.

U nas dosyć ciepło po ulewie w zeszłym tygodniu znowu bez deszczu przy takim słońcu znowu trzeba podlewać. U was co widzę trochę więcej.
Mimo tych deszczów biały powojnik urósł ładnie otrzepie się będzie ładny.
U mnie powojniki nie za bardzo tyle dobrego co dostały powinny rosnąć lepiej.

Pozdrawiam
Przerabianie ogródka pod swój gust 08:36, 16 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Tak, to Christel
Strasznie razi po oczach Pasuje kolorystycznie do czerwonych ostrogowcow.


Przerabianie ogródka pod swój gust 08:30, 16 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry


]

Chodzi mi o ten. Wiesz jaki to jest?
Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 08:30, 16 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Pachnie
Migawki z ogródka 08:28, 16 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
tulucy napisał(a)
Geishe w tym roku bardziej różowe, Pirouette


Samosiejka ładna


No piekne te różowe u ciebie
U mnie nie za bardzo...
Chociaż mam kilka to wciąż czekam bo same paki
Przerabianie ogródka pod swój gust 08:27, 16 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Ostrogowce u mnie sa na skarpie, po ktorej woda splywa. Maja sucho- to jedyne miejsce, gdzie chca rosnac,wszystkie przezimowaly.Pewnie jakas podwyzszona rabata by pomogla.Krwawniki mam cztery- zoltego, ktory bieleje jak przekwita i dwa rozowe-christel i lilak beauty oraz terracote.
W sobote zrobilismy wycieczke po jaskiniach- 12 kilometrow, ale po bardzo gorzystym terenie, gdzie trzeba bylo sie wspinac.W takich momentach bardzo przydal sie trening Eddiego- musial czekac albo na gorze az my zejdziemy pierwsi, albo mowilismy mu ze ma isc przed nami czy za nami.




Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 08:26, 16 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Crimson sentry na fotce od miejsca szczepienia w górę
Na dole inne krzaki
Obok puget pink
Pod nim jasminowiec i pecherznice

W moim małym ogródeczku - Dorota 08:16, 16 cze 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry





Cudny widok! Uwielbiam te strzeliste naparstnice. Są u Ciebie wielkie. U mnie w tym roku tylko 2 kępki są tak dorodne. Reszta jakaś mizerota. Albo cienkie albo niskie.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 07:53, 16 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

i te cudo jaka odmiana moze pamietasz ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies