Podmiejski ogródek
20:19, 02 cze 2020
olalala - ale tu się dzieje


Najbardziej mi się podoba podsumowanie Magdy Arbuzowej


Pozwolicie, że nie będę odpowiadała na wszystkie propozycje i opinie (za które oczywiście bardzo dziękuję)?
Bo w międzyczasie pojawiła się Iwonka i wymyśliła taki układ:
trochę ciemno, więc niewiele widać ale generalnie chodziło o to, żeby trochę rozbić cały ten ciąg donic i ławki, bo razem wyglądały zbyt ciężko.
w donice na razie pójdą śś i hakonki (Aniu, podobno masz do wydania
), ale śś na rok lub dwa najdłużej. Potem na rabaty.
Co sądzicie?
Najbardziej mi się podoba podsumowanie Magdy Arbuzowej
Pozwolicie, że nie będę odpowiadała na wszystkie propozycje i opinie (za które oczywiście bardzo dziękuję)?
Bo w międzyczasie pojawiła się Iwonka i wymyśliła taki układ:
trochę ciemno, więc niewiele widać ale generalnie chodziło o to, żeby trochę rozbić cały ten ciąg donic i ławki, bo razem wyglądały zbyt ciężko.
w donice na razie pójdą śś i hakonki (Aniu, podobno masz do wydania
Co sądzicie?




