Mój mikrus deren pagodowy variegata wydaje się być aktywny w wypuszczaniu dzików... bo to są dziki, prawda?
Wypuszcza z głównego pnia. W ub roku już oberwałam, a w tym mam ich już 3 - czy jest jakiś sposób, żeby deren rósł właściwie i nie puszczał dzików?
Czy po prostu muszę je sukcesywnie odrywać?
Deren ma stanowisko słoneczne przez sporą część dnia, ale wczesne popołudnie jest zacieniony.