Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

AniazUroczyska 02:38, 29 maj 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
greg66 napisał(a)
Aniu liczę że się kiedyś odwiedzimy

Cienista jeszcze hosty dojdą z czasem i paprocie też




Biała hosta, trzyma się u Ciebie. Dostałam w tamtym roku od Magdy Nikity i jako jedyna z otrzymanych - nie przetrwała, po prostu sobie zniknęła. Widzę ,że u Ciebie wszystko ładnie się rozwija, zarówno Ty , jak i Twoje roślinki
Grzesiu, te fotki kwitnących(irysy, szałwie itp. ) to wszystko z tego roku, aktualne?
KasiaBawaria 07:01, 29 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Piekne irysy.
U mnie na paczke tez sie obecnie czeka okolo miesiaca. Ale innego wyboru nie mam jak online. Duzo odmian dostane tylko tak. Np. w mojej szkolce jest smialek ale ten ktory sie wysiewa a ja chce sterylna odmiane. Podobno 14 czerwca maja do mnie dotrzec
____________________
Zapraszam na kawe
greg66 14:49, 29 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Tak Aniu to zdjęcia bieżące, robi się coraz kolorowiej

Rano byłem u siebie w szkółce, dokupiłem szałwie fiolet i białe, funkie, i jastrzębce, ciekawe bo mają pomarańczowe kwiaty i dostałem w prezencie paprotkę





____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 14:52, 29 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Potem pzryszła paczka z iglaki24.
UWAGA ja już nie będę zamawiał pzrez neta, to skandal, żona się ze mnie śmieje, ze tak robią nas w balona.
Oto sadzonki dla porównania funkia z mojej szkółki.
To są wypierdki do tego droższe niż stacjonarnie, oni są bardzo drodzy co jest jeszcze nieadekwatne do wielkości sadzonek. Nie polecam ich, absolutnie.


____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 16:05, 29 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Nie no coś mnie trafia, NIE KUPUJCIE W iglaki24.

Z przodu są dwie wyperdki jako jedna całość (jedna za 14zl) z tyłu jest ten sam kłosowiec kupiony wczoraj na targu za 10zl.



o tiarellach po 15 zl nie wspomnę, wystarczy że mnie roznosi.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Helen 16:20, 29 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Faktycznie skandal...
____________________
Helen - Hortensjowo
deszczowymaj 16:29, 29 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
szok normalnie nie wiem co napisać ...
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
greg66 16:44, 29 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Także Helen już wiesz co masz robić.

A swoją drogą to się dziwię, przecież to idzie w świat, takie traktowanie klienta jest jego lekceważeniem, czyżby już woda sodowa odbiła co niektórym, hossa nie będzie trwać wiecznie, i co wtedy.

tiarelle ( jedna mi sie w rękach rozleciała i ona nie ma żadnego korzonka, oj zadzwonię sobie do nich) jak myślicie czy to urośnie i kiedy ?



____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
danuta_szwajcer 18:15, 29 maj 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Oj nie dziwie Ci się, też by mnie rozniosło, rok temu przerabiałam to z różami i nie polecam Rosarium, ani jedna się nie przyjeła, sadzonki były tak marne a drogie. W tym roku z uwagi na izolacje znowu się pokusiłam z bylinami i jeszcze gorzej niż Twoje tym razem z firmy Królik. Teraz w ogrodniczym duże sadzonki i widze co kupuje a hosta piękna u nas taka za 14-16 o i bez kosztów dostawy. O tym powinno się pisać i z nazwy wymieniać tak jak dobre polecać, dla zasady. A te białe kwiatki u góry to zawilce? Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
ElaS 20:16, 29 maj 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Kurcze, no niemiłe te internetowe zakupy.
Nie ma to jednak jak szkółka. Wchodzisz, patrzysz, wybierasz. Tak zdecydowanie jest najlepiej. No chyba, że internetowy adres sprawdzony.
____________________
Malwowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies