Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Tu narazie jest ściernisko... 16:36, 26 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24699
Do góry
BasiaLT napisał(a)
Zakwitły Marushki.


Po deszczu rodki trochę zmasakrowane ale trudno. Coś za coś.

Cuudne te twoje rodki. A ten czerwony zachwyca.
Jeszcze takiego nie widziałam .
Co to za odmiana ??
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 16:34, 26 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry



Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 16:21, 26 maj 2020


Dołączył: 09 lis 2019
Posty: 144
Do góry
A może tak?
Rozpoznawanie odmian róż 16:03, 26 maj 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12206
Do góry
Sąsiad koleżanki nie wie co to za róża, ale dał jej kwiat . Wiecie może co to może być?
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 15:50, 26 maj 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Do góry
Działka prawie w Borach Tucholskich 15:43, 26 maj 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry





katalpa średnio przystrzyżona



miłorząb dopiero na trzecim stanowisku wypuścił więcej liści




Zieleń, drewno i antracyt 15:25, 26 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13530
Do góry
Na koniec zdjęcia robocze
Lawenda sprawdza się jako ściółka pod truskawki, chociaż koperek daje sobie z nią radę

Wymieniłam "ścieżkę" dla pożeraczy owoców świdośliwy

No i jeszcze coś, z czym jak się wczoraj przekonałam będzie naprawdę sporo roboty. Poszerzona różanka, była przygotowywana w dwóch etapach. Ten wcześniejszy daję jakoś radę przekopać. Natomiast ten późniejszy, z powodu braku deszczu jest nie do ruszenia. Karton się nie rozłożył, chociaż to co pod nim już tak. Myślałam, że po ostatnich opadach spokojnie, bez używania nadmiaru siły przekopię to, ale nic z tego. Chyba nieprzerobione kartony powyciągam, bo nie daję rady nawet szpadla wbić.

Poidełko dla ptaków 15:23, 26 maj 2020


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 1949
Do góry
anitan napisał(a)
Skończone


przepiękne takie mi się marzy
Ogród z rzeźbą 15:21, 26 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Zana napisał(a)



To prawda, te refleksy świetlne robią mega robotę, sama nie mogę się napatrzeć na ten efekt.

Migawki z zielonej bylinówki






Na pierwszym planie będzie kwitł zatrwian szerokolistny, bardzo go jestem ciekawa. Kupiłam w ubiegłym roku, ale nie zakwitł.


Rany jak pięknie!

Ptasi gaj 15:16, 26 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
CD



Rozdziały się po całej rabacie, ale tylko 3 teraz tak kwitną przezimowały
Memory ok 60 cm ale trochę podmarzla



Stopa. Po prawej kokardą bordowa i jezowki



Tak się wysial amarantus (brązowe roślinki)

Zieleń, drewno i antracyt 15:13, 26 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13530
Do góry
Będę Was w kółko zamęczać tymi samymi kadrami wiejskiej, bo na tym etapie najbardziej mi się podobają



Anna i Ogród 15:12, 26 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Makao_J napisał(a)



Ania... wiem, że nie na temat ale... co to za podłoga?

Ja ostatnio boję się zakupów internetowych. Jakość roślin jest średnia. DObrze, że ci się trafiły ładne okazy.

Zieleń, drewno i antracyt 15:07, 26 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13530
Do góry
Pogoda jest dzisiaj idealna do prac ogrodowych. Oczywiście mam teraz czas jedynie na rundkę z kawą. Rzeczy do zrobienia ostatnio jakoś lawinowo przybywa, tych w ogrodzie również. Chwasty i trawa rosną po deszczach ekspresowo
Na leśnej poziomkowej moimi ulubieńcami są teraz pióropuszniki i hosta nn, która po zmianie miejsca z roku na rok jest coraz dorodniejsza.


Podsadziłam grujecznik hostami. Po przekwitnięciu wiosennych zaczęło mnie drażnić to miejsce bez zieleni. Na razie wyglądają mizernie, bo dzieliłam sadzonki na wersje mini
Ogródkowe perypetie:) 15:07, 26 maj 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
abiko napisał(a)
zmieniłam krzesło.. wreszcie

i polujemy


Byłam u Ciebie o takim czasie gdy już róże nie kwitły ale ogród kipiał bujnością. Z różami musi być cudnie.. Ten rok powinien być fajny dla róż u mnie wszystkie mocno zapączkowane. A marketówki to mają chrzest bojowy bo nie wiem czy to ta odmiana będzie co pisało na opakowaniu.

Fajny fotelik
Mi się też marzy miejsce ze stoliczkiem ale tak naprawdę siadam w ogrodzie max 10 min czasem w niedzielę pół godz. U mnie ogród służy do pracy ale Ty możesz sobie już na słodkie lenistwo pozwolić i pooglądać jak kociaki buszują
Anna i Ogród 15:05, 26 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
Przyjechały. Miskanty Vanilla Sky. Bałam się, że coś będzie nie tak bo sklep nie miał za dobrych opinii a tylko tam były dostępne. I to duże sadzonki.
Udało się. Zamówiłam w niedzielę i dziś już są
Ptasi gaj 15:03, 26 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
Modrzew







Przepiękny buk chyba zaczął przyrastac bo stal w miejscu od paru lat

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 15:01, 26 maj 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry
MonikA napisał(a)
Bożenko tak na szybko ci coś wrzucam, przy śniadaniu nabazgrałam, linie mniej więcej, a układ drzew można zmienić i zmniejszyć ich liczbę jak nie lubisz tyle, można w rogi wrzucić dęby



Moniko plany świetne ale niestety nie mogę zrobić takiej rabaty wkoło ogrodu,gdyż tam w jednym miejscu muszę zostawić trawę i wolne miejsce
Nabazgrałam troszkę swoją wizję musiało by tak zostać ,zobacz na te nieszczęsne drzewa czy takie rozmieszczeniem jakoś by wyglądało



Problemy z tujami 14:20, 26 maj 2020

Dołączył: 20 maj 2017
Posty: 205
Do góry
Witam co jest przyczyną obumierania pędów tui z. Zewnątrz tuje wyglądają ok lecz po odsunięciu gałązek widać brązowawy kolor po dodknieciu odpada razem z zielonymi końcówkami 2tyg temu zastosowany topsin 1,5ml na litr wody oraz tydzień temu magnicur 15ml na 20lwody poprawy brak
Ogród bez reguł 14:11, 26 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
TAR napisał(a)
Asia a jak tam temat rozy z mozaiką?
W ogóle nie ma tematu Róża piękna, zdrowa, zapączkowana Pewnie było tak, jak sugerowała Hania - oprysk w słońcu i wyszły takie niecodzienne wzorki.
Spójrz, jaka piękna z niej dziewczynka

Ogród zapachów u Jasi 13:43, 26 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Poziomka napisał(a)


Przyjaciele naszych przyjaciół są naszymi przyjaciółmi
pozdrawiam cieplutko





No Chłopaki są zawsze oczarowani i zachwyceni Twoim i Dzidki ogrodem
I nie dziwi mnie to wcale
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies