Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Za szeregówką u Suiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Za szeregówką u Suiki

Gardenarium 21:08, 18 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czyżbyś zrobiła już ogródek? Tyle czasu upłynęło, ciekawe jak decyzja zapadła
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Suika 13:03, 19 lut 2012

Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 15
Dzień dobry wszystkim!
Jak miło, że ktoś tu zagląda, chociaż wątek jak na razie kuleje- czekam na wiosnę. Zdecydowałam, że faktycznie przydałoby się więcej iglaków, aby ogródek był bardziej atrakcyjny zimą. Kostka już ułożona wzdłuż ogrodzenia, więc na pewno nie będzie przeróbek na koła- mąż by chyba padł jakby to usłyszał- śnieg topnieje, naokoło jedna wielka kałuża. Z tyłu po prawej będzie kiedyś miejsce do siedzenia, więc na razie nie planuje tam żadnych szaleństw- chyba będzie to miejsce do eksperymentów Jakie iglaki proponujecie po prawej i lewej- jako parawan, który oddzieli dwie strefy od siebie? Muszę powoli szykować listę zakupów, niedaleko jest fajna szkółka- byłam tam jesienią. Nie wiem też jakie drzewka dać w te dwa kwadraty przy tarasie. Chciałam mały klon ale mi odradzono w tej szkółce- u mnie jest dosyć wietrznie. Drzewko nie może być za duże- takie do 3 metrów. AAAAa im więcej o tym myślę, tym więcej mam wątpliwości..początki są straszne..
Pozdrawiam ciepło! Kaśka.
P.S. Mamy już barierki na tarasie- dzieciaki już nie wypadną -ktoś się kiedyś o to obawiał.
Milka 13:06, 19 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
moja znajoma to w takim niewielkim ogródku miała nawet sosnę czarną uszczykiwała przyrosty i w efekcie pień był gruby, a drzewo miało pokrój bonsai
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
waska 13:22, 19 lut 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Ja też od razu pomyślałam o dzieciach bo dopiero trafiłam do twojego ogrodu. Mam dwulatka i potrafi dużo
Będę podglądać twoja pracę mi ogrodowisko zaszumialo w głowie i szykuje się pierwsza rewolucja a coś czuje że nie ostatnia
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
hanka_andrus 14:40, 19 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
PO prawej sąsiad juz ma posadzone tujki,ja bym już tu iglaków ,po tej stronie nie sadziła,chyba,że jakieś miniaturowe.Prędzej trawy ,i hortensje.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
lenka 15:40, 19 lut 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Witaj Suiko Zaglądałam do Twojego wątku od początku i również byłam zachwycona pomysłem Pawła- jakoś wolę koła i fale w ogrodzie niż kanty
Ja w pozycji 7 nie sadziłabym żywotników tylko ekrany z cisa, ale ja raczej z tych podpatrujących i uczących się niż doradzających Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
Sebek 16:25, 19 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jako 7 dałbym cisy - nie będziesz żałować wydanych pieniędzy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Suika 17:57, 19 lut 2012

Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 15
Pierwsza decyzja- numer 7 zostaje przydzielony cisom. Ile ich tam wsadzić? "Parawan" ma ok 2,5 metrów długości.
Sebek 20:31, 19 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Tak żeby już były złączone jeśli chcesz efekt od razu. Na 2,5 metra wejdzie Ci 7-8 - zależy od szerokości
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
gooseberry 22:31, 09 cze 2012

Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 62
witam serdecznie, cieszę się,że do Ciebie trafiłam, bo mamy podobne ogródki...choć mój wydaje się mniejszy... mam nadzieję, że pokażesz co wymyśliłaś pozdrawiam cieplutko
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies