Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

deszczowymaj 20:31, 16 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)
Z tego co piszesz, to może być któryś z grupy Integrifolia - i one rzeczywiście się nie pną, trzeba je podwiązywać do podpór. Są w zasadzie traktowane jako płożące.
Te moje princessy są z grupy Texensis i one się wspinają.
Jak pokażesz zdjęcie, może uda się go zidentyfikować, wtedy będziesz wiedziała, na co go stać i co z nim zrobić


Asiul tak patrzę czytam szukam i najbardziej pasuje mi on do Blue Ribbons..ale mój jest wyższy ..hmm może ma za mało słońca i go wyciąga ..może

Zdjęcia chyba nie znajdę..znaczy się mam go na zdjęciu .. ale go na nim nie widać bo jest schowany za hortkami i miskantem ml

no nic tak czy siak mus zmienić mu miejscówkę
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 20:35, 16 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ania111 napisał(a)
Asiu ,

Az boję się czytać o powonikach hihihi
Ale na razie odpuszczę
Przynajmniej w tym roku
Spróbuje trzymać się planu

Ale Ty szalej ,
Powojniki są śliczne
Zawoja droga nie wiedziałam ,
żeby je tak nawozic ,
Ja kupiłam w umiem roku nawóz do powojnikow

Oj widzę, że w tym sezonie wiedzy mi przybędzie


Tak Aniu człowiek całe życie się uczy
Nie bój się powojników ,one śliczne są i łatwe w uprawie ..to tylko ja mam takiego pecha ,że kupuje coś a dostaje coś innego
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 20:43, 16 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Wiolka5_7 napisał(a)

Derenie Ivory Hallo u mnie mają 1,5 m szer.....więc miejsca trochę potrzebują....


Ha czyli jednak dobrze mówię..

Wioluś a jak Ty myślisz..chyba lepiej dać je na tył rabaty ? Nie wiem czy wątek Megi/(W samym słońcu) śledzisz ..? mają być bliskim towarzystwem dla hortensji ..i tak myślę ,że derenie chyba zbyt (obfite ) by je na przód wysuwać ,skoro na rabacie są jeszcze min hortki.. ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Ania111 20:44, 16 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Asia ,

Walczę z "chciejstwo "
Nie mogę mieć w tym roku wszystkiego
Bo zrobię w następny hihihi


Ale powojniki są śliczne
O zdania nie zmienię
A Ty się nie bój,
Zamów kolejne

I pokaż fotki jak je kupisz
Uwielbiam fotki na forum.
____________________
Ania Spelnione marzenie
Wiolka5_7 20:49, 16 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
deszczowymaj napisał(a)


Ha czyli jednak dobrze mówię..

Wioluś a jak Ty myślisz..chyba lepiej dać je na tył rabaty ? Nie wiem czy wątek Megi/(W samym słońcu) śledzisz ..? mają być bliskim towarzystwem dla hortensji ..i tak myślę ,że derenie chyba zbyt (obfite ) by je na przód wysuwać ,skoro na rabacie są jeszcze min hortki.. ?



śledzę,ale tu już odpowiem...
Limki i derenie będą podobnych rozmiarów,więc wg mnie to tylko posadzić jedne obok drugich....
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 20:57, 16 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)



śledzę,ale tu już odpowiem...
Limki i derenie będą podobnych rozmiarów,więc wg mnie to tylko posadzić jedne obok drugich....


Dziewczyny może nie powinnam ale się wtrącę. Przecież derenie można ciąć i utrzymać je na pożądanej wysokości. No chybs, że chce się prowadzić o nsturalnym pokroju
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 21:05, 16 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
Margerytka40 napisał(a)


Dziewczyny może nie powinnam ale się wtrącę. Przecież derenie można ciąć i utrzymać je na pożądanej wysokości. No chybs, że chce się prowadzić o nsturalnym pokroju


Masz rację....ale ja jakoś nie widzę,żeby je sadzić jedne za drugimi...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 21:22, 16 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)


Masz rację....ale ja jakoś nie widzę,żeby je sadzić jedne za drugimi...


____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
deszczowymaj 21:56, 16 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Wiolka5_7 napisał(a)


Masz rację....ale ja jakoś nie widzę,żeby je sadzić jedne za drugimi...


A ja myślałam aby Derenie posadzić z tyłu za hortkami ale aby było je widać pomiędzy taka mijanka ale to chyba nie będzie dobrze wyglądać ..a może będzie ? a z resztą Megi chyba nie ma tyle miejsca na rabacie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Wiolka5_7 22:47, 16 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
deszczowymaj napisał(a)


A ja myślałam aby Derenie posadzić z tyłu za hortkami ale aby było je widać pomiędzy taka mijanka ale to chyba nie będzie dobrze wyglądać ..a może będzie ? a z resztą Megi chyba nie ma tyle miejsca na rabacie


Rozumiem... trzeba zdecydować co komu się podoba no na taki układ do trzeba szeroką rabatę, a Megi chyba ma za mało miejsca...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies