Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

deszczowymaj 21:32, 03 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Kasya napisał(a)


Haha... mam nadzieje, zobaczymy, jak zamordowałam to się teraz nie przyznam


nie ma co się stresować
jeżówki mogą ginąć po zimie gdy mają zbyt dużo wilgoci ..
teraz zimy praktycznie nie było i nadmiaru wilgoci też nie ..także możesz spać spokojnie


____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 21:35, 03 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Mgduska napisał(a)


Też tak mam - ogród tylko w łikendy... Dlatego tak się pałętam po forum ,żeby chociaż na czyjeś popatrzeć


Ja teraz staram się jeździć jak najczęściej ..póki mogę ..dzisiaj też byłam i humor od razu lepszy
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 21:40, 03 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)
Jeśli mogę Cię pocieszyć, to ostatnio pogoda nie zachęcała do przebywania w ogrodzie... Gorzej, jak już przyjdzie wiosna...
Ale mam pomysła - można rozbić namiot albo postawić przyczepę kempingową

To taki śmiech przez łzy... letko nie jest i jeszcze przez jakiś czas nie będzie...


No właśnie ..wiosna ma przyjść w niedzielę i chyba już z nami zostanie


..co do namiotu uwierz mi Asiu ,że gdyby moje dzieciaki na to się zgodziły ..rozbiłabym go
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 21:41, 03 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Waclaw napisał(a)
hortensje coraz bardziej mi się podobają.


Co to znaczy ? to wcześniej nie podobały Ci się ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 21:47, 03 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
zszywka napisał(a)
Phantom niezniszczalny! Ja moje przesadzałam 2 razy do tego jedna przez 3 lata egzystowała w doniczce a w zeszłym roku jak dostały miejsce docelowe to petarda, paskudne jak nie wiem


To prawda ..nie do zdarcia i do tego sztywniusieńkie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Magara 22:59, 03 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
deszczowymaj napisał(a)


Słottki jessu jakie Ty masz wymagania


no mam, muszę pilnować jakości grzędy

Asia, odnośnie niemożności jeżdżenia do ogrodu - wszystkie odgórne zakazy są wprowadzane ponieważ część społeczeństwa jest mega nieodpowiedzialna - imprezuje, grilluje, stadnie łazi z rodzinami i znajomymi po lesie W obecnych zakazach chodzi o to (w głowie władzy nie siedzę bynajmniej ale tak domniemuję) żeby się nie gromadzić i wirusa nie sprzedawać dalej - jak wsiadasz pod domem w samochód i jedziesz do ogrodu/na działkę gdzie się z nikim nie spotykasz - nie ma ryzyka, że coś komuś sprzedasz, będąc np. nieświadomym nosicielem...
Oczywiście nie można wszem i wobec ogłosić, że na działkę można jeździć, bo za parę dni by się okazało, że sezon grillowy na działkach w pełni - bo można
Myślę, że w obecnej sytuacji przede wszystkim chodzi o zachowanie zdrowego rozsądku A że nasze społeczeństwo tylko zamordyzm rozumie - no to już inna sprawa...
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
deszczowymaj 23:15, 03 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Magara napisał(a)

no mam, muszę pilnować jakości grzędy

Asia, odnośnie niemożności jeżdżenia do ogrodu - wszystkie odgórne zakazy są wprowadzane ponieważ część społeczeństwa jest mega nieodpowiedzialna - imprezuje, grilluje, stadnie łazi z rodzinami i znajomymi po lesie W obecnych zakazach chodzi o to (w głowie władzy nie siedzę bynajmniej ale tak domniemuję) żeby się nie gromadzić i wirusa nie sprzedawać dalej - jak wsiadasz pod domem w samochód i jedziesz do ogrodu/na działkę gdzie się z nikim nie spotykasz - nie ma ryzyka, że coś komuś sprzedasz, będąc np. nieświadomym nosicielem...
Oczywiście nie można wszem i wobec ogłosić, że na działkę można jeździć, bo za parę dni by się okazało, że sezon grillowy na działkach w pełni - bo można
Myślę, że w obecnej sytuacji przede wszystkim chodzi o zachowanie zdrowego rozsądku A że nasze społeczeństwo tylko zamordyzm rozumie - no to już inna sprawa...



Wiem,wiem rozumiem ..raczej wybiegam myślami na przód ..zawsze staram się być optymistką ale..teraz ..boje się,że może być tak że wszyscy zostaniemy całkowicie uziemieni ..

A teraz dopóki mogę ..jeżdżę i maluch zadowolony ,biega na świeżym powietrzu a nie kisi się w bloku
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 23:19, 03 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Kwiatek dla zaglądających malutki, ale za to jaki śliczny..


I takie w ukryciu

Tulipek
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 23:26, 03 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Magnolia ,malutka jeszcze ale kilka pączków ma

Czosnki


____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 23:27, 03 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Czereśnia w żółtych wstążkach
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies