Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

Magara 23:42, 03 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6713
deszczowymaj napisał(a)



Wiem,wiem rozumiem ..raczej wybiegam myślami na przód ..zawsze staram się być optymistką ale..teraz ..boje się,że może być tak że wszyscy zostaniemy całkowicie uziemieni ..

A teraz dopóki mogę ..jeżdżę i maluch zadowolony ,biega na świeżym powietrzu a nie kisi się w bloku

No zostaniemy uziemieni bo im bardziej jesteśmy w jednym miejscu tym mniej roznosimy to badziewie Ale inaczej się nie da
Początkowo zszokował mnie zakaz, że dwie osoby idące razem muszą zachować odległość 2 metrów - pierwsza myśl: skoro z własnym mężem śpię w jednym łóżku to co nam pomoże zachowanie odległości na ulicy???? Ale zaraz potem sobie uświadomiłam, że ten zakaz nie dotyczy tylko mnie, ale też całej rzeszy półmózgów co postanowią sobie np. piwko razem wypić w bliskiej odległości, a potem kolejne w innej konfiguracji, eh przykłady można mnożyć... ciężkie czasy są, a lepiej nie będzie

P.S. a zielsko zacne Ci rośnie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kim 06:22, 04 kwi 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Asiu nasze ogrody to wybawienie w tym wszystkim choć na chwilę można zapomnieć o tym co się dzieje więc korzystaj do woli ,myślę że takich wyjazdów to nie zabronią


Wiosna śliczna u Ciebie każdy kwiatuszek cieszy
wcześniejsze fotki hortek cudne
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Milka 08:31, 04 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jaka to magnolia?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Waclaw 10:41, 04 kwi 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
deszczowymaj napisał(a)


Co to znaczy ? to wcześniej nie podobały Ci się ?

To znaczy, że chyba dokupię
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
deszczowymaj 11:44, 04 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Magara napisał(a)



P.S. a zielsko zacne Ci rośnie


O nie zauważyłaś chwasty
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:48, 04 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Kim napisał(a)
Asiu nasze ogrody to wybawienie w tym wszystkim choć na chwilę można zapomnieć o tym co się dzieje więc korzystaj do woli ,myślę że takich wyjazdów to nie zabronią


Wiosna śliczna u Ciebie każdy kwiatuszek cieszy
wcześniejsze fotki hortek cudne


Ogród dla mnie ..tak na prawdę jest jedynym miejscem gdzie można o tym wszystkim zapomnieć

To prawda.. cieszy każdy kwiatuszek zapowiadają duże ocieplenie ..czyli jest szansa ,że wiosna w końcu się Nam rozbuja
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:50, 04 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Milka napisał(a)
Jaka to magnolia?


Kupiona w tamtym roku jako Betty, ale już widzę że nią nie będzie bo spod futerka wyłania się żółty kwiat bardzo jestem jej ciekawa ..
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:51, 04 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Waclaw napisał(a)

To znaczy, że chyba dokupię


Acha noo dokup koniecznie tylko wiesz Wacku ,że hortki bardzo lubią się z jeżówkami
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sarenka 15:51, 04 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Asia, dużo wzeszło Ci szałwi i rudbekii cherry brandy?
____________________
Magda W samym sloncu
Waclaw 16:28, 04 kwi 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
deszczowymaj napisał(a)


Acha noo dokup koniecznie tylko wiesz Wacku ,że hortki bardzo lubią się z jeżówkami

Jeżówek posadziłem kilka w tamtym roku. Czekam czy przetrwały bo na razie nic nie widać
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies