Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

Anda 16:50, 14 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33543
deszczowymaj napisał(a)


Tak właśnie to drzewko na razie ma jakieś 170cm rośnie powoli

Na tej rabacie (na samym końcu jest też grujecznik )
po drugiej stronie na przeciwko Royalty i uwaga Glediczja sunburst ..


Na razie powoli, poczekaj To jest super drzewo, bardzo pożyteczne.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
deszczowymaj 16:58, 14 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
popcorn napisał(a)
Glediczja będzie wielka i szybko Też ją mam, od paru dni


Wiem,widziałam śliczne ma te świecące listki ..tylko moją chyba muszę przesadzić ,bo rośnie jakieś niecałe 2m od ogrodzenia ..ale z drugiej strony to właśnie tak chciałam aby była optymalnie blisko ale czy nie za blisko ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 17:03, 14 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Anda napisał(a)


Na razie powoli, poczekaj To jest super drzewo, bardzo pożyteczne.


a niby u nas słabo zimuje ..hmmm u mnie drugą zimę i jest ok , tylko że zimy ostatnio mamy słabiutkie

Ewuś jeszcze mi się przypomniało ,że chciałabym mieć chociaż z 3 brzozy wielopienne dorenbos

a i z przodu ogrodu przy ulicy mam pissardii i właśnie tam z tyłu ogrodu przydałoby mi się jeszcze jedno o bordowych liściach ..może właśnie powtórzę tą pissardii
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Juzia 17:29, 14 lip 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38741
deszczowymaj napisał(a)
albo tak ,miskanty po całości w lekkim łuku ..z tyłu oczywiście żywopłot


Jejku.... sam miskant i przed nim jakieś pierdółki???
To straaaaaasznie wąska ta rabata!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
sylwia_slomc... 18:28, 14 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Kochana dymka rzucaj pókiś zdrowa, mój Emuś rzucił jak pochował trzeciego kumpla z roboty przez papierochy lekko nie jest, ale się da Co ja mam powiedzieć na temat długości i głębokości rabat jak u mnie same olbrzymy dwie rabaty mam o długości jakie 100 metrów każda, a głębokość w niektórych miejscach po kilkanaście metrów ja mam problem z obsadzaniem małych rabat na dużych można puścić wodze fantazji
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
deszczowymaj 20:00, 14 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Juzia napisał(a)


Jejku.... sam miskant i przed nim jakieś pierdółki???
To straaaaaasznie wąska ta rabata!

Juzia cała ta rabata jest do przeniesienia na tą nową

Ona nie jest taka mała..a nowa jest jeszcze większa..w najszerszym miejscu 4m z drugiej strony 5m i 10m długości.
Myślę że ją ciut powiększe ..po szerokości i wtedy może moje wymarzone brzozy 3 zamieszczę ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 20:03, 14 lip 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kochana dymka rzucaj pókiś zdrowa, mój Emuś rzucił jak pochował trzeciego kumpla z roboty przez papierochy lekko nie jest, ale się da Co ja mam powiedzieć na temat długości i głębokości rabat jak u mnie same olbrzymy dwie rabaty mam o długości jakie 100 metrów każda, a głębokość w niektórych miejscach po kilkanaście metrów ja mam problem z obsadzaniem małych rabat na dużych można puścić wodze fantazji

Sylwia z Tobą to nawet nie ma co konkurować Ja mam ogród mniejszy od niejednej Twojej rabaty
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
greg66 20:35, 14 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
deszczowymaj napisał(a)


Zdecydowanie wolę działać niż stać i rozmyślać a że lubię sobie puścić (nie powinnam tego pisać ale co tam ) dymka.. to tak stoję i dymkuję i myślę że coś wymyślę


Asiu no nie, moja droga ja dymkowałem przez 35 lat po dwie paki dziennie i nagle powiedziałem dość. Z dnia na dzień rzuciłem i już nie wróciłem, czwarty rok leci bez dymka i nie ciągnie mnie do niego ale taka decyzja to musi sama dojść, życzę aby jak najszybciej.

ps. a wiesz co jest najgorsze jak ładna dziewczyna gada ze mną i niemiło pachnie jej z ust, już mnie to razi.

Powodzenia
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
sylwia_slomc... 21:12, 14 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
deszczowymaj napisał(a)

Sylwia z Tobą to nawet nie ma co konkurować Ja mam ogród mniejszy od niejednej Twojej rabaty
Ja tylko mówię żeby się dużych rabat nie bać na dużych więcej się mieści, dają więcej możliwości i łatwiej ukryć chwast
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:14, 14 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
greg66 napisał(a)


Asiu no nie, moja droga ja dymkowałem przez 35 lat po dwie paki dziennie i nagle powiedziałem dość. Z dnia na dzień rzuciłem i już nie wróciłem, czwarty rok leci bez dymka i nie ciągnie mnie do niego ale taka decyzja to musi sama dojść, życzę aby jak najszybciej.

ps. a wiesz co jest najgorsze jak ładna dziewczyna gada ze mną i niemiło pachnie jej z ust, już mnie to razi.

Powodzenia

A ile kasy na ogród w kieszeni zostaje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies