Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Agatorek 21:22, 23 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Basieksp napisał(a)


Rumianki mocno mi się na niej rozsiały , będę je usuwać trochę i dosiewać inne rośliny, może sama nasionka nazbieram, trochę maków, takie z pól i może jeszcze coś znajdę, mam u siebie na rabacie takie fioletowe dzwonki z pola, już drugi rok sobie rosną i podobają mi się ostatnio widziałam gęstą kępę powoju polnego na trawniku w mieście, nawet fajnie wyglądał


Basiu, jak nie zapomnę, to jutro cyknę Ci fotkę (chyba) powoju, co mi rośnie w trawie .
Nic z nim nie robię . Sam się skądś wziął.

Pomidory mega , mężowi należą się pochwały.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Alija 21:39, 23 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8868
Basieksp napisał(a)
Warzywka mam słabe, za to pomidory w tunelu pod okiem mojego męża mają się całkiem dobrze


Papryki i ogórki takie tyci, jeszcze przed kwitnienim, ale coś tam już widać




Myślę, że mężowi koniecznie należą się pochwały.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 21:47, 23 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10346
Przekazałam mu pochwały właśnie robił oprysk z czosnku
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Roocika 21:49, 23 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Basieksp napisał(a)


No pewnie będzie to ten łopian , hmm zastanowię się, skoro on tam rośnie to może jakaś hosta też by tam dała radę Mam sadźca czekoladowego, chyba 3 sezon rośnie, na początku był słabiutki, w tamtym roku pierwszy raz zakwitł, miał około 1 wysokości, może trochę więcej z kwiatami, a teraz bardziej się zagęścił i już ma jakieś 50- 60 cm wysokości i jest coraz ładniejszy, a i podlewam go prawie codziennie, mam taką tylko fotkę z tego roku, nie jest na niej ujęty cały

I tu też go trochę widać

Dziękuję Basiu, bardzo mi się podoba u Ciebie jest już dorodny, u mnie coś wolno rośnie i jeszcze nornice i ślimaki i go napastują
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 10:48, 24 cze 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11771
Basiu, Wasze pomidory to po prostu mistrzostwo
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 11:51, 24 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10346
antracyt napisał(a)
Basiu, Wasze pomidory to po prostu mistrzostwo


Dziękuję w imieniu męża
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 12:16, 24 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Od dzisiaj, nie chwalę się pomidorami. Sylwia ma czerwone, u Was za moment będą w kolorze, to samo u Karoliny. Ja jeszcze muszę poczekać do lipca.

Wam gratuluję, oczywiście.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
sylwia_slomc... 12:39, 24 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Co to za pomidor ten w pasiaste owoce???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 12:50, 24 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10346
hankaandrus_44 napisał(a)
Od dzisiaj, nie chwalę się pomidorami. Sylwia ma czerwone, u Was za moment będą w kolorze, to samo u Karoliny. Ja jeszcze muszę poczekać do lipca.

Wam gratuluję, oczywiście.


Haniu my na czerwone też jeszcze musimy poczekać, są dość duże ale czerwone też pewnie w lipcu będą Haniu jak ja zobaczyłam Twój warzywnik, to o swoim pomyślałam, że nie ma co pokazywać, u mnie buraczki raptem 5 - 10 cm mają , fasola kiepsko wzeszła, a ogórki dosiewałam, brzoskwinie opadły, wiśnie jakąś chorobę złapały zasychają końcówki gałązek , dostały oprysk ale trzeba będzie jeszcze wyciąć chore gałązki, no to chociaż pomidory może będą Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 13:19, 24 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Basiu, nie doszukuj się negatywów. Wiśnie, może za mało wody miały. Mój pigwowiec też ma obumierające gałązki, ale jemu trudno polewać, jest na wzniesieniu, a cała woda idzie w bukszpan co pod nim rośnie.

Myślisz, że mój warzywnik lepszy? On ma tę przewagę, że na upały chował sie w cieniu.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies