Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 18:59, 04 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168


____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:09, 04 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168








____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:16, 04 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
Judith napisał(a)
Ale fajne żółtka
Mieczyków dawno nie miałam, zapomniałam, ze tak długo kwitną.


Ja je tak średnio lubię, bo się przewracają, ale te żółtki kiedyś kupiłam i są, mam też takie bordowe i to wszystko a kwitną jeszcze, bo ja je późno sadziłam, bo o nich trochę zapomniałam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 19:25, 04 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Ja już swoje mieczyki wykopałam, dosuszam w szklarni.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Judith 19:28, 04 paź 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Basieksp napisał(a)


Ja je tak średnio lubię, bo się przewracają, ale te żółtki kiedyś kupiłam i są, mam też takie bordowe i to wszystko a kwitną jeszcze, bo ja je późno sadziłam, bo o nich trochę zapomniałam

A ja lubię i pogodziłam sie z tym, ze każdego trzeba przywiązywać do palika .
Ale za to nie lubię wykopywania. Dwa lata temu pamiętałam o wykopaniu, jednak w kolejnym sezonie przypomniałam sobie o nich w lipcu - nie posadziłam, bo stwierdziłam, ze zbyt późno. W związku z tym od razu zapisałam sobie w kalendarzu, by tej wiosny wsadzić. Bardzo byłam z siebie dumna, ze tak sprytnie to załatwiłam . Przypominajka zadzwoniła, poleciałam w te pędy po cebule i ... okazało sie, ze zbutwiały wszystkie jak jeden mąż . Obraziłam sie, nie kupiłam nowych i nie posadziłam wcale .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 19:28, 04 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
hankaandrus_44 napisał(a)
Ja już swoje mieczyki wykopałam, dosuszam w szklarni.


Ja te bordowe wykopię w sobotę, a te jeszcze trochę zostawię.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:34, 04 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
Judith napisał(a)

A ja lubię i pogodziłam sie z tym, ze każdego trzeba przywiązywać do palika .
Ale za to nie lubię wykopywania. Dwa lata temu pamiętałam o wykopaniu, jednak w kolejnym sezonie przypomniałam sobie o nich w lipcu - nie posadziłam, bo stwierdziłam, ze zbyt późno. W związku z tym od razu zapisałam sobie w kalendarzu, by tej wiosny wsadzić. Bardzo byłam z siebie dumna, ze tak sprytnie to załatwiłam . Przypominajka zadzwoniła, poleciałam w te pędy po cebule i ... okazało sie, ze zbutwiały wszystkie jak jeden mąż . Obraziłam sie, nie kupiłam nowych i nie posadziłam wcale .


Oooo Ja długo na rośliny się nie gniewam szkoda mi tylko jak mam coś wyrzucić, wtedy sądzę je w jakieś zakamarki i z reguły taka roślina, zapomniana rozkwita całym swoim urokiem i prosi mnie by jej lepsze miejsce znaleźć
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 19:43, 04 paź 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Basieksp napisał(a)





Basiu! Jak kolorowo u Ciebie. Zdjęcia piękne.
Trzmielina cudna, też mam taką, ale moja jeszcze się nie przebarwiła, ma za dużo cienia.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 19:48, 04 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
Alija napisał(a)


Basiu! Jak kolorowo u Ciebie. Zdjęcia piękne.
Trzmielina cudna, też mam taką, ale moja jeszcze się nie przebarwiła, ma za dużo cienia.


Moja w tym roku ładnie się prezentuje, a w jej środku zasiała się rudbekia, jak trzmielina jest jeszcze zielona to koloru nadaje jej właśnie rudbekia, taki duet się zrobił
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 20:22, 04 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Rudbekie takie są wścibskie. Tak jak mlecze. Potrafią korzenie zapuśćić w najbardziej niemożliwym miejscu. Ale ogólnie tworzą niezłe duety.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies