Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Agatorek 09:25, 09 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Basiu, wydaje mi się, że gracillimus powinien być wyższy i nie ma takiego okrągłego kształtu.
Ale to bez znaczenia, jak się Twój nazywa, bo jest piękny. Muszę poszukać takiego
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 09:55, 09 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
hankaandrus_44 napisał(a)
Moje arktyczne chryzantemy jeszcze w pąkach, a kwitną do grudnia jak temperatura utrzyma się na plusie. Mam nadzieję, że wpływ morza, które oddaje ciepło do atmosfery i okolicy, pozwoli na ich podziwianie.

Zawdsze się udawało, ale w tym rokju wiosna spóźniona była. Czekam więc na moje ulubione chryzantemki.

Dla Ciebie też życzę plusowej temperatury. Chociaż u Was to zawsze chłodnawy jęzor zima wystawia najwcześniej. I najpóźniej go chowa.


Zgadza się u nas zawsze trochę chłodniej
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:05, 09 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Agatorek napisał(a)
Basiu, wydaje mi się, że gracillimus powinien być wyższy i nie ma takiego okrągłego kształtu.
Ale to bez znaczenia, jak się Twój nazywa, bo jest piękny. Muszę poszukać takiego


No właśnie, powinien być bardziej smukły, taki strzelisty, też to sobie wyczytałam często kupuje się coś co później jest zupełnie czymś innym tym sposobem mam u siebie "jabłoń rajską chyba?", miała być śliwa duże owoce, dobrze że posadziliśmy ją na części owocowej jako pierwszą, a nie pomiędzy np. wiśniami owocowymi, rośnie tak na naszej granicy części ogrodowej i owocowej, a że to jabłoń to dopiero na Ogrodowisku podpatrzyłam, bo nie wiedziałam co to jest, ma ładne pachnące kwiaty, potem takie twarde małe owoce i bordowe liście
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Anda 10:50, 09 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33346
Wszystkie miskanty mają taki pasek biały na środku źdźbła
Ogród jesienny bardzo ładny
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basieksp 11:33, 09 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Anda napisał(a)
Wszystkie miskanty mają taki pasek biały na środku źdźbła
Ogród jesienny bardzo ładny


Dziękuję nie wiedziałam, że wszystkie mają ten pasek także mój to będzie adagio, bardziej pokrojem mi pasuje, i chyba dobrze, że to on, bo wiekszy w tym miejscu średnio by mi pasował
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Roocika 11:41, 09 paź 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Anda napisał(a)
Wszystkie miskanty mają taki pasek biały na środku źdźbła
Ogród jesienny bardzo ładny

Ja też nie wiedziałam
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Basieksp 12:09, 09 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Ja naprawdę się cieszę, że tu trafiłam, ile rzeczy się dowiedziałam, podpatrzyłam, no i mój ogród też się zmienia odkąd tu zagladam pozdrawiam i miłej soboty Wszystkim życzę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:02, 10 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Dziś zapowiada się taka sama pogoda jak wczoraj trawnik w cieniu oszroniony poza tym słońce



____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:04, 10 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196


____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:24, 10 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196


____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies