Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 15:51, 01 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10149
Joku napisał(a)
Na pierwszym zdjęciu widzę pięknego świerka, chyba serskiego bo ma na srebrno podbarwione igły. Wygląda bardzo zdrowo.


Zgadza się to świerk serbski, razem mamy ich pięć, ten rośnie sobie sam, pozostałe cztery tworzą taki zakątek, wszystkie ładnie rosną ja je lubię, bo mają taki strzelisty kształt, nie są takie szerokie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 16:27, 01 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11501
Basiu, ja też po obchodzie (w deszczu), na zewnątrz 11stopni na plusie. Rzeczywistości wygląda to jak poczatek wiosny, chociaż w prognozach jeszcze minusy na horyzoncie. Powoli przebieram nogami i najchętniej chwyciłabym za szpadel
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
malgorzataka... 17:04, 01 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basiu-czy swego serba ciełaś kiedykolwiek?-czy jest puszczony na żywioł?
W swoim ogrodzie mam posadzonych 10 szt. w rządku -zasłaniaja brzydką bude sąsiada,jesienią podciełam je dosyc mocno liczac na zageszczenie--ale teraz patrzac na Twój nie wiem czy dobrze zrobiam.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 19:06, 01 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10149
malgorzatakarpacz napisał(a)
Basiu-czy swego serba ciełaś kiedykolwiek?-czy jest puszczony na żywioł?
W swoim ogrodzie mam posadzonych 10 szt. w rządku -zasłaniaja brzydką bude sąsiada,jesienią podciełam je dosyc mocno liczac na zageszczenie--ale teraz patrzac na Twój nie wiem czy dobrze zrobiam.


Nigdy ich nie cięliśmy, ale one nie maja niczego zasłaniać, rosną same sobie, nie wiem jak przycięte będą rosły

____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:08, 01 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10149
antracyt napisał(a)
Basiu, ja też po obchodzie (w deszczu), na zewnątrz 11stopni na plusie. Rzeczywistości wygląda to jak poczatek wiosny, chociaż w prognozach jeszcze minusy na horyzoncie. Powoli przebieram nogami i najchętniej chwyciłabym za szpadel


Ja bym sobie trochę posprzątała, bo sporo liści zostawiłam, ale niech są, może jakieś mrozy jeszcze będą, teraz wszystko ładnie pod śniegiem było przykryte, a nie wiadomo jak będzie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 15:16, 08 sty 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8600
Ja też zostawiam liście na grządkach, trochę chronią rośliny przed mrozem, przez zimę rozkładają się i na wiosnę mniej do zebrania.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 16:18, 08 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10149
Alija napisał(a)
Ja też zostawiam liście na grządkach, trochę chronią rośliny przed mrozem, przez zimę rozkładają się i na wiosnę mniej do zebrania.
Pozdrawiam. [/quoteu

U nas trochę przypruszyło śniegiem, niewiele ale zawsze mała dodatkowa ochrona przed zimnem jest
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 22:06, 09 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10153
Basiu, pisałam do Ciebie na priv, ale już to nieaktualne, poradziłam sobie. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
malgorzataka... 18:55, 14 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basiu wstawiłam moje ścieżki w warzywniku.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 19:08, 14 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10149
malgorzatakarpacz napisał(a)
Basiu wstawiłam moje ścieżki w warzywniku.


Właśnie oglądam sobie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies