Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

sylwia_slomc... 09:41, 30 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Jak po nocy bo podają, że na wybrzeżu sytuacja dramatyczna Mam nadzieje, że u Was bez większych szkód i wiatr już będzie zwalniał. Myślimy o Was...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basieksp 10:16, 30 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
Po porannym obchodzie, narazie wszystko ok, trochę jakieś papy z dachu komuś zerwało i jest u nas w ogrodzie, ale cały czas jeszcze mocno wieje, narazie nie zwalnia po południu ma się trochę uspokajać. Prąd też cały czas mamy, także tragicznie nie jest. Po południu jadę do Chojnic, bo mój mąż został na noc u swojego ojca, jest starszy i dwa tygodnie temu przewrócił się, ma złamaną główkę biodra, jest po operacji, ale u nich też noc była w miarę spokojna.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 10:48, 30 sty 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
U mnie wywiało internet w nocy, ale już mam i oglądam straty na Pomorzu.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 11:14, 30 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
hankaandrus_44 napisał(a)
U mnie wywiało internet w nocy, ale już mam i oglądam straty na Pomorzu.


Ja w nocy czuwałam, w dzień tak trochę raźniej, u nas tych największych drzew w najbliższym sąsiedztwie już dawno nie ma, w taką pogodę cieszę się, że mamy działkę wysokimi tujami obsadzone, robią swoją robotę.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:15, 30 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Basieksp napisał(a)
Po porannym obchodzie, narazie wszystko ok, trochę jakieś papy z dachu komuś zerwało i jest u nas w ogrodzie, ale cały czas jeszcze mocno wieje, narazie nie zwalnia po południu ma się trochę uspokajać. Prąd też cały czas mamy, także tragicznie nie jest. Po południu jadę do Chojnic, bo mój mąż został na noc u swojego ojca, jest starszy i dwa tygodnie temu przewrócił się, ma złamaną główkę biodra, jest po operacji, ale u nich też noc była w miarę spokojna.

Cieszę się, ze strat nie macie Przykra sytuacja z teściem, w tym wieku to poważna sprawa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alija 12:33, 30 sty 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
U nas dziś wieje od rana bardzo mocno, w nocy było spokojniej.
Zdrowia dla teścia, takie złamanie w starszym wieku to przykra sprawa.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Rumianka 21:45, 30 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Basieksp napisał(a)


Coś o tym wiem cały czas mam w głowie nawałnicę jaka u nasz przeszła w 2017, niby to już kilka lat, ale każda wichura napędza u mnie strach

Basiu, wiem doskonale o czym piszesz...My oboje z eM byliśmy wówczas w centrum tej nawałnicy nad jeziorem Mausz, a konkretnie w Frydrychowie. Tej grozy nigdy nie zapomnę... po nocnej nawałnicy, rano nie poznaliśmy tego miejsca, które było piękne, a po wichurze zostały same sterczące kikuty złamanych (jak zapałki) drzew...a w Rytlu było jeszcze gorzej...

a to przykre wspomnienie tamtej nawałnicy z 2017r.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 22:41, 30 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
Rumianka napisał(a)

Basiu, wiem doskonale o czym piszesz...My oboje z eM byliśmy wówczas w centrum tej nawałnicy nad jeziorem Mausz, a konkretnie w Frydrychowie. Tej grozy nigdy nie zapomnę... po nocnej nawałnicy, rano nie poznaliśmy tego miejsca, które było piękne, a po wichurze zostały same sterczące kikuty złamanych (jak zapałki) drzew...a w Rytlu było jeszcze gorzej...

a to przykre wspomnienie tamtej nawałnicy z 2017r.


Tego się nie da opisać u nas na drugi dzień pełno straży, policji, do wioski wpuszczali tylko po okazaniu dowodu osobistego, helikoptery później wyglądało to tak jak zaczęli to sprzątać to droga na Suszek tam nadal jest pusto, jakieś dziczki porosły, jest sporo nowych nasadzeń, ale dużo jest jeszcze do zrobienia



____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
malgorzataka... 09:06, 31 sty 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Prawie księżycowy krajobraz pokazujecie-straszne to,coś wiem na temat tego co potrafią żywioły-w 2005r. byłam na Florydzie jak przechodziła Katrine.Do dzisiaj czasami mam koszmarne sny.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 09:23, 31 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
malgorzatakarpacz napisał(a)
Prawie księżycowy krajobraz pokazujecie-straszne to,coś wiem na temat tego co potrafią żywioły-w 2005r. byłam na Florydzie jak przechodziła Katrine.Do dzisiaj czasami mam koszmarne sny.


Ja zawsze bałam się burzy, a do tego mojego strachu doszły wichury Ale dziś zapowiada się ładny dzień
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies