Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 19:33, 25 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10166
Alija napisał(a)
Oj, będziesz miała fajną lekturę na wieczór.


Taki mam plan
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 21:35, 25 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Lektura na najbliższy czas już dotarła i do Ciebie. Ja już znaczną część wiedzy z książki Danusi przyswoiłam, teraz czekam na cieplejsze dni, by eM mógł zbijać skrzynie na warzywnik...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 21:45, 25 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10166
Rumianka napisał(a)
Lektura na najbliższy czas już dotarła i do Ciebie. Ja już znaczną część wiedzy z książki Danusi przyswoiłam, teraz czekam na cieplejsze dni, by eM mógł zbijać skrzynie na warzywnik...


Połowę już przerobiłam też będziemy zbijać skrzynie, ale nie za wysokie, deski już mamy i będziemy je opalać, pomysł od Danusi Oj a ile warzyw w niej wypatrzyłam, napewno będę chciała mieć te kolorowe kapusty i jarmuż kolorowy teraz czytam, potem jeszcze raz ją przerobię i wtedy chyba porobię sobie zakładki co chcę zastosować u siebie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anpi 01:11, 26 sty 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Też się wczytuję tą samą lekturę i pomału planuję czego przybędzie w warzywniaku
Basiu,podziwiam Twoje kaktusy i doniczki w których rosną Też mam trochę kaktusów , ale skumulowane w dwie większe doniczki.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 23:41, 26 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10166
anpi napisał(a)
Też się wczytuję tą samą lekturę i pomału planuję czego przybędzie w warzywniaku
Basiu,podziwiam Twoje kaktusy i doniczki w których rosną Też mam trochę kaktusów , ale skumulowane w dwie większe doniczki.


Też mam zamiar zaplanować tak trochę inaczej niż zwykle warzywnik napewno będę chciała by był bardziej kolorowy, więcej kolorowych sałat, kalarepę i jeszcze muszę trochę doczytać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 09:29, 27 sty 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Na Ogrodowisku warzywnikowy szał, a ja właśnie pozbyłam się warzywnika .
I to lubię w ogrodzie - każdy tworzy to, co chce u siebie mieć
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 12:40, 27 sty 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Haha, też nie mam warzywnika . Były plany, ale na razie mam co robić z ozdobną częścią ogrodu
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 13:26, 27 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10166
Judith napisał(a)
Na Ogrodowisku warzywnikowy szał, a ja właśnie pozbyłam się warzywnika .


I to lubię w ogrodzie - każdy tworzy to, co chce u siebie mieć


Dokładnie tak ja zobaczę co mi wyjdzie, bo po przeczytaniu książki Danusi, tyle pomysłów warzywnikowych mi się podoba a ja mam malutki ten warzywnik
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 13:30, 27 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10166
Agatorek napisał(a)
Haha, też nie mam warzywnika . Były plany, ale na razie mam co robić z ozdobną częścią ogrodu


Wszystko musi mieć swój czas a ja mam nadzieję, że jak będę miała skrzynie na warzywniku to Aza będzie je omijać chociaż jakby się postarała to z wskoczeniem nie miała by problemu, ale jak jej nie nauczę to...
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 21:55, 27 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
O warzywniku mój eM w ubiegłym roku wspominał coraz częściej i pod koniec jesieni uznał, że z wiosną będą skrzynie, zanim jeszcze wyszła książka Danusi. A jak widzę książka spotęgowała chęci posiadania skrzyń na warzywka...U mnie strasznie wieje... Noc będzie z głowy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies