Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Rumianka 19:12, 19 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Basiu, widzę że śnieg dotarł do Ciebie...u nas duużo wiecej.. mierzyłam miarką ten leżący na pieńku...21cm...świerki i tuje pod ciężkimi czapami...A w Twoim ogrodzie jeszcze sporo kolorków...Fajnie to wygląda na białym tle..., ale odśnieżanie było blee...mokry i ciężki śnieg. Piesia przezabawna...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agatorek 19:21, 19 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Basieksp napisał(a)


Najgorsze jest to, że ona by chciała, żeby cały czas ktoś się z nią na dworze bawił ale w taką pogodę tak cały czas na dworze to poza nią nikt nie chce siedzieć


Psy o takim ufutrzeniu bardzo lubią chłodniejsze klimaty. U mnie wręcz wariują. I śpią na trawie, zamiast w ocieplanych budach (jeszcze im za ciepło ).

Śniegu rzeczywiście u Was popadało sporo. U mnie tylko poprószyło nieznacznie, dziś już nie było śladu.
Ale trzeba przyznać, że taki biały ogród wygląda przepięknie ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 19:44, 19 lis 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Rumianka napisał(a)
Basiu, widzę że śnieg dotarł do Ciebie...u nas duużo wiecej.. mierzyłam miarką ten leżący na pieńku...21cm...świerki i tuje pod ciężkimi czapami...A w Twoim ogrodzie jeszcze sporo kolorków...Fajnie to wygląda na białym tle..., ale odśnieżanie było blee...mokry i ciężki śnieg. Piesia przezabawna...


Ja nie mierzyłam ile dokładnie jest tegi śniegu, ale potem jeszcze go trochę dopadało, chociaż ja wolałam jak go nie było, można było jeszcze sobie coś porobić na dworze, tym bardziej że jeszcze drewno mamy do dokończenia, ale po niedzieli ma być ciepłej, może następny weekend popracujemy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:50, 19 lis 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Agatorek napisał(a)


Psy o takim ufutrzeniu bardzo lubią chłodniejsze klimaty. U mnie wręcz wariują. I śpią na trawie, zamiast w ocieplanych budach (jeszcze im za ciepło ).

Śniegu rzeczywiście u Was popadało sporo. U mnie tylko poprószyło nieznacznie, dziś już nie było śladu.
Ale trzeba przyznać, że taki biały ogród wygląda przepięknie ❤️


No dokładnie, takie futrzaki Aza nawet na uszacha ma taką długą sierść i na łapach pomiędzy palcami wyszalała się i jest trochę spokoju, śpi zmęczona
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:56, 20 lis 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Pierwsze dokarmianie w tym sezonie, towarzystwo dopisało zdjęcia trochę niewyraźne, bo przez okno




____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 13:05, 20 lis 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
U mnie też tłok przy karmniku. Ostatnia noc pewnie dała im się we znaki. Było na tyle mroźnie, że rododendrony skuliły listki w ruloniki.
Sporo tego śniegu Ci napadało. W prognozach idzie ocieplenie. Zaległe prace spokojnie nadgonisz.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
An_na 14:00, 20 lis 2022


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1456
Macham łapką u Ciebie Basiu
piękny ogród ale chyba najbardziej mnie ujęło zdjęcie pieska w pudrowej posypce. Cudo
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Basieksp 14:34, 20 lis 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
U mnie też tłok przy karmniku. Ostatnia noc pewnie dała im się we znaki. Było na tyle mroźnie, że rododendrony skuliły listki w ruloniki.
Sporo tego śniegu Ci napadało. W prognozach idzie ocieplenie. Zaległe prace spokojnie nadgonisz.


U nas dalej pruszy, ale nie ma dużego mrozu, właśnie wróciłam ze spaceru z Azą, asfalt jest czarny, nie jest ślisko, może nie będzie tak źle A wróble i sikorki mnie zaskoczyły, bo zawsze musiałam jeden, dwa dni czekać aż się zjawiły, sąsiad za płotem ma pawie, gołębie, jakieś papuszki i tam się wróble stołują, a dziś cała chmara od razu u mnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 14:39, 20 lis 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
An_na napisał(a)
Macham łapką u Ciebie Basiu
piękny ogród ale chyba najbardziej mnie ujęło zdjęcie pieska w pudrowej posypce. Cudo


Witaj właśnie wróciłam z nią ze spaceru, cała wytarzała się w rowie w zaspie, szkoda że nie miałam jak zdjęcia zrobić, bo wyglądała jak bałwan, do tego kaganiec cały zapchany śniegiem
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 14:51, 20 lis 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11582
Też dzisiaj napełniłam karmniki, ale ruch na razie niewielki. Towarzystwo już od ok 2tyg zlatywało się z okolicy, ale skoro trafiało na pustki to pewnie jeszcze trochę czasu zajmie zanim zauważy, że stołówka została na nowo uruchomiona
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies