Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 15:56, 14 lut 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Joku napisał(a)
Wygląda na to ze przedwiośnie już zawitało. Podziwiam kwitnące przebiśniegi i ranniki.


Przebiśniegów będę miała w tym roku nawet sporo, trochę w zeszłym roku je rozsadzałam w różne miejsca, w tym zrobię to samo a ranniki mam dzięki Hanusi, ona miała zawsze ich tak bardzo dużo, napewno ma teraz całą łączkę z ranników
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 17:30, 14 lut 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11624
Jak ja lubię ranniki
Moje, albo jeszcze śpią, albo się na mnie obraziły na amen...ani odrobiny zielonego z ziemi nie wystawiły. Na razie ćwiczę cierpliwość i z przyjemnością podziwiam je u Ciebie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 17:43, 14 lut 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Alija napisał(a)


Basiu, jakie piękne słoneczka, żółty to najfajniejszy wiosenny kolor, najbardziej cieszy po tylu szarych,
ponurych dniach, tym bardziej, że słońce nas raczej nie rozpieszcza.


Dokładnie tak a dziś pierwszy raz, po pracy trochę popracowaliśmy z eM ogrodowo krótko, bo niecałą godzinkę, ale to już jest coś, bo jeszcze niedawno to od razu było ciemno, także myślę, że to już wiosna
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 17:54, 14 lut 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
antracyt napisał(a)
Jak ja lubię ranniki
Moje, albo jeszcze śpią, albo się na mnie obraziły na amen...ani odrobiny zielonego z ziemi nie wystawiły. Na razie ćwiczę cierpliwość i z przyjemnością podziwiam je u Ciebie


Ja mam ranniki w czterech różnych miejscach i tylko w tym jednym tak ładnie już kwitną, a w pozostałych dopiero wychodzą i o dziwo tu gdzie kwitną nie jest to najbardziej słoneczne miejsce one u mnie jako pierwsze kwitną, nawet przed przebiśniegami oj marzy mi się takie poletko, może za dwa, trzy lata? no w tym roku jest już ich trochę więcej
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 18:53, 14 lut 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11624
To może dla moich jest nadzieja. Poletko ranników też mi się marzy
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kasiek 21:21, 14 lut 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Pokazal sie u mnie jako niespodzianka, moze ptaszek przyniosl? Latem niechcacy przekopalam, calkowicie o nim zapominajac... Moze wroci? Zoltych kwiatow nie lubie ale rannikowi to wybaczam
____________________
Bawarka
eda 21:32, 14 lut 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basieksp napisał(a)


Nawzajem życzę ❤
Nooo,aż się od razu humor poprawia a dziś dodatkowo świeci u na a słońce


cieszę się
u nas dziś ciemno aż oczy się zamykały
zapowiadają wichury i ulewne deszcze(aż się boję) koniec tygodnia i po tym ma być jaśniej
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 22:45, 14 lut 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
antracyt napisał(a)
To może dla moich jest nadzieja. Poletko ranników też mi się marzy


Myślę, że doczekamy się tych poletek ja, o ile przez przypadek, nie powyrywam młodych siewek
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 22:49, 14 lut 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Kasiek napisał(a)
Pokazal sie u mnie jako niespodzianka, moze ptaszek przyniosl? Latem niechcacy przekopalam, calkowicie o nim zapominajac... Moze wroci? Zoltych kwiatow nie lubie ale rannikowi to wybaczam


To taka mała, słoneczna niespodzianka ja też w jednym miejscu o nich zapomniałam, ale widzę, że narazie jeden, bo jeden w tym miejscu ale się obronił
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 22:51, 14 lut 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
eda napisał(a)


cieszę się
u nas dziś ciemno aż oczy się zamykały
zapowiadają wichury i ulewne deszcze(aż się boję) koniec tygodnia i po tym ma być jaśniej


Jeśli nawet będą jakieś wiatry, to będzie to, ostatni powiew tej zimy ooo tak sobie pomyślałam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies