Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

An_na 22:16, 24 maj 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1492
U mnie na żółto pyli rzepak, a, że mam go wszędzie pełno to wszystko żółte. Auto zmieniło kolor. Stół na tarasie w żołte kropki, masakra. Ale coś za coś
Zachwycające są te kwitnące pola
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Magara 23:23, 24 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Pylą sosny, chyba w tym roku jakoś bardziej intensywnie Wszystko w żółtym pyle, deszcz by się przydał...
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 14:33, 25 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10237
Agatorek napisał(a)
Ja się zdziwiłam tym deszczem (to była taka lekka burza), bo nigdzie na radarach nie było widać ani znaku deszczu.

To żółte pylące to sosny albo/i brzozy.


Deszczu zazdroszczę, ale dobrze, że chociaż w niektórych regionach pada
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 14:36, 25 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10237
An_na napisał(a)
U mnie na żółto pyli rzepak, a, że mam go wszędzie pełno to wszystko żółte. Auto zmieniło kolor. Stół na tarasie w żołte kropki, masakra. Ale coś za coś
Zachwycające są te kwitnące pola


Ja na tarasie narazie nawet zbytnio nie sprzątam, bo za chwilę jest tak samo a samochód mam czarny, także teraz hmmm, pyłki, kurzawa z drogi
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 14:39, 25 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10237
Magara napisał(a)
Pylą sosny, chyba w tym roku jakoś bardziej intensywnie Wszystko w żółtym pyle, deszcz by się przydał...


U nas będzie to pewnie i rzepak i sosny, wszystko razem A do tego mamy drogę taki niby biały tłuczeń, piach? Kurzy się niesamowicie, dobrze, że mamy tuje, osłaniają nasz ogród od tej kurzawy.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:30, 27 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10237
Powoli zaczynają łubiny
Mój ulubiony, czerwony

I różowe

Fioletowe

I najnowszy łubinowy nabytek, żółty, byłam ciekawa czy taki będzie i jest
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:33, 27 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10237
Kalina


I różne

I rabarbar
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:38, 27 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10237
Dostałam w prezencie nasionka, uwaga , od gwiazdora taki pomysł na prezent miała moja córka i dostałam judaszowca długo to trwało, bo nasionka leżakowały w lodówce, no i mam 4 tyci judaszowce
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Joku 20:38, 27 maj 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Niesamowity kolor czerwonego łubinu. Jeszcze takiego nie widziałam. Trzymam kciuki za powodzenie w hodowaniu judaszowców.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Basieksp 21:45, 27 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10237
Joku napisał(a)
Niesamowity kolor czerwonego łubinu. Jeszcze takiego nie widziałam. Trzymam kciuki za powodzenie w hodowaniu judaszowców.

Ten łubin ma taki trochę spokojniejszy kolor, ale ładny czerwony, tak do końca nie udaje mi się kolor złapać na zdjęciu w zeszłym roku zostawiłam mu nasiona, są młode, malutkie siewki, mało ale coś się wysiało, ciekawa jestem czy będą tego samego koloru, ale to pewnie za rok
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies