Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

ajka 17:57, 28 maj 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3785
Basieksp napisał(a)
Powoli zaczynają łubiny
Mój ulubiony, czerwony

I różowe

Fioletowe

I najnowszy łubinowy nabytek, żółty, byłam ciekawa czy taki będzie i jest


Ależ to musi super wyglądać na żywo! Każdy kolor mi się podoba
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
gogo 22:54, 28 maj 2023


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Nie wiem co najpierw chwalić, masz tyle piękności w ogrodzie, autentyczny kolorowy zawrót głowy i raj dla oczu
Jak kupowałam albicję, to pani w szkółce mówiła, że listki mogą być nawet w czerwcu, więc cierpliwie czekaj.
Judaszowce z nasion i obficie kwitnące pomidory - macie zdolne łapki do wysiewów
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Roocika 11:53, 29 maj 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Jakie cudne kolorki tych łubinów. Gratuluję wysiewu judaszowca Super, że się udało
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Basieksp 14:00, 29 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10003
gogo napisał(a)
Nie wiem co najpierw chwalić, masz tyle piękności w ogrodzie, autentyczny kolorowy zawrót głowy i raj dla oczu
Jak kupowałam albicję, to pani w szkółce mówiła, że listki mogą być nawet w czerwcu, więc cierpliwie czekaj.
Judaszowce z nasion i obficie kwitnące pomidory - macie zdolne łapki do wysiewów


Moja albicja trochę przymarzła, będę musiała jej czubek obciąć, niżej zaczyna wypuszczać ale będzie o połowę mniejszą, no trudno.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 14:01, 29 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10003
Roocika napisał(a)
Jakie cudne kolorki tych łubinów. Gratuluję wysiewu judaszowca Super, że się udało


Ciekawe jak będą rosły, pewnie trochę to potrwa
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 14:04, 29 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
Basiu, takie różności pokazujesz, które nie tylko chwytają "za oczy" ale i za serce...Łubiny pamiętam z rodzinnego ogrodu w dzieciństwie, nie było aż takiej gamy kolorów...Ten czerwony jest niesamowity...Teraz podziwiać trzeba, co rozkwita kolejno...żeby jeszcze tak popadało solidnie, to byłaby pełnia szczęścia...Pięknie masz w ogrodzie...no i ten judaszowiec...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 14:14, 29 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10003
Rumianka napisał(a)
Basiu, takie różności pokazujesz, które nie tylko chwytają "za oczy" ale i za serce...Łubiny pamiętam z rodzinnego ogrodu w dzieciństwie, nie było aż takiej gamy kolorów...Ten czerwony jest niesamowity...Teraz podziwiać trzeba, co rozkwita kolejno...żeby jeszcze tak popadało solidnie, to byłaby pełnia szczęścia...Pięknie masz w ogrodzie...no i ten judaszowiec...


A wiesz, że z tymi łubinami też tak mam łubiny, piwonie, floksy, babcine narcyze i jeszcze pamiętam takie irysy granatowe, nie za wysokie, pamiętam, że pachniały, zawsze zrywałam je do wazonu, tych jakoś nie mogę trafić. Mam fioletowe, ale jakoś zapachem nie przypominają mi tych starych.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 15:18, 29 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Twój ulubiony czerwony łubin stal się natychmiast i moim ulubionym . Nigdy takiego nie widziałam .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 15:45, 29 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10003
Judith napisał(a)
Twój ulubiony czerwony łubin stal się natychmiast i moim ulubionym . Nigdy takiego nie widziałam .


Ładny jest ale z tego żółtego też jestem zadowolona ogólnie z łubinami się przeprosiłam kiedyś ich nie miałam, no bo łubiny? A teraz podziwiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 19:12, 29 maj 2023


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7164
Łubiny zatrzymują dech! Podziwiam!
Chciałabym je mieć
w ogrodzie, nawet posiałam, ale chyba złą miejscówkę im wybrałam, bo jakoś mizernie wyglądają. A może z powodu braku wody, brakuje im urody?
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies