Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 14:41, 21 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10294
Judith napisał(a)


Świerki i drzewka owocowe były sadzone w 2011 i 2012 roku, trochę czasu już minęło Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 14:42, 21 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10294
Alija napisał(a)
Hibiskus piękny, zakup był udany.


Dziękuję też mi się podoba, szczególnie jak za oknem jeszcze biało
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 15:43, 21 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10294
W grudniu, przed mrozami i śniegami wysieliśmy w tunelu sałaty i rzodkiewki, miało nie być zimy, było to wszystko przykryte agrowłukniną i pozostawione na straty dziś zaglądamy a tu niespodzianka, nie wymarzło, chyba będzie rosło, trzeba tylko podlać i wpuścić słońce bo takie blade pod tą agrowłukniną tunel mamy z poliwęglanu, jest cieplejszy niż poprzednia z folia, no i po bokach na zewnątrz są zaspy, pewnie to dodatkowo chroniło przed mrozami



A ta salata była przesadzona z warzywnika, też jakoś sobie poradziła myślę że wypuści nowe listki



Aha, dodam jeszcze, sałata trochę marna ale jest no i mam w końcu jakąś wiosnę u siebie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
marba 16:44, 21 lut 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Hibiskus jak słoneczko. W sam raz na przedwiośnie, gdy człowiek spragniony widoku kwiecia. On z tych co zimują w gruncie?
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Basieksp 18:31, 21 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10294
marba napisał(a)
Hibiskus jak słoneczko. W sam raz na przedwiośnie, gdy człowiek spragniony widoku kwiecia. On z tych co zimują w gruncie?


Nie zimuje, ale ja cały sezon do jesieni trzymam je na dworze
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 19:23, 21 lut 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9997
Basieksp napisał(a)


Świerki i drzewka owocowe były sadzone w 2011 i 2012 roku, trochę czasu już minęło Pozdrawiam


Dziękuję. Zdjęcie było z 2018 roku, zatem można stwierdzić, ze dość szybko urosły. Moje mają 1,5 roku, jeszcze nie były przycinane, ale już chyba powinny, hmmm.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
greg66 17:01, 22 lut 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Ale ładny kolor ma hibiskus, radość w domu
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Alija 18:00, 22 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8829
Basieksp napisał(a)
W grudniu, przed mrozami i śniegami wysieliśmy w tunelu sałaty i rzodkiewki, miało nie być zimy, było to wszystko przykryte agrowłukniną i pozostawione na straty dziś zaglądamy a tu niespodzianka, nie wymarzło, chyba będzie rosło, trzeba tylko podlać i wpuścić słońce bo takie blade pod tą agrowłukniną tunel mamy z poliwęglanu, jest cieplejszy niż poprzednia z folia, no i po bokach na zewnątrz są zaspy, pewnie to dodatkowo chroniło przed mrozami



A ta salata była przesadzona z warzywnika, też jakoś sobie poradziła myślę że wypuści nowe listki



Aha, dodam jeszcze, sałata trochę marna ale jest no i mam w końcu jakąś wiosnę u siebie


Basiu! No to mieliście świetną niespodziankę, aż dziw, że roślinki przetrwały zimę. Ale masz rację, że zasypało i spały sobie, jak pod pierzynką.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 19:47, 22 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10294
Alija napisał(a)


Basiu! No to mieliście świetną niespodziankę, aż dziw, że roślinki przetrwały zimę. Ale masz rację, że zasypało i spały sobie, jak pod pierzynką.


Jak odbiją, to może za tydzień jakieś listki sałaty na śniadanie będą, a jak nie to trudno, wiosna tuż, tuż
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:48, 22 lut 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10294
greg66 napisał(a)
Ale ładny kolor ma hibiskus, radość w domu


Lubię takie małe promyki słońca w domu
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies