Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Magleska 14:15, 24 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Basiu dołączam do zachwytów

wysiane judaszowce-normalnie jestem w szoku

regał i jego zawartość warzywna -brawa dla ema





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basieksp 15:15, 24 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
Judith napisał(a)
Basiu, dokonania pomidorowe Twojego osobistego ogrodnika podziwiam od zawsze . Takie piękne zbiory co roku! I dodatkowo zazdroszczę, bo mnie pomidory nigdy się nie udały .


No fajnie jest mieć takiego swojego ogrodnika
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 15:17, 24 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
Rumianka napisał(a)
Ale sadzonki dorodne...eM ma rękę ... Judaszowce wyhodowane z nasionek...no, no...sukces.

Cztery judaszowce, dobrze, że narazie malutkie, bo narazie to trochę miejsca nie mam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 15:19, 24 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
anpi napisał(a)
Basiu gratuluję judaszków. No, no... zawsze wydawało mi się, że na drzewo z nasionka trzeba długo czekać. A tu już fajne sadzonki. My mamy tylko świerki z nasionka, a...jeszcze hibiskusy, ale to krzewy, choć ja wyprowadzam na drzewka.
Pomidorki wzorcowe, kiedy eM wysiewał?


Ja z nasion to tylko te judaszowce mam, odpukać narazie rosną ale może śmiesznie, ale z patyków hortenslowych to nic mi się nie udaje teraz jakieś mam powtykane w doniczce, może w końcu coś mi urośnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 15:23, 24 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
vita napisał(a)
Podziwiam rozsady pomidorów, no to jest coś Siewki judaszowca też godne podziwu, jednak najpiękniejszy jest wychodzący rabarbar dłoniasty Dzieliłaś go już? Ciekawa jestem tych dwóch dalii, co to do podpierania ich masz obawy. Czy aby nie są czerwone?

Nie, rabarbaru jeszcze nie dzieliłam, mam go chyba trzeci sezon A dalia faktycznie jedna taka czerwona, trochę bordowa, a druga biała w takie czerwone ciapki w sumie one mało kwiatów mają, ale za to duże
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 15:28, 24 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
Magleska napisał(a)
Basiu dołączam do zachwytów

wysiane judaszowce-normalnie jestem w szoku

regał i jego zawartość warzywna -brawa dla ema







Regał, na początku nawet drewnem pachniał no ozdobny to o nie jest, ale za chwilę zniknie to był, mój pomysł na sypialnię, bo jak widziałam u innych dziewczyn, zdjęcia z wylegiwanymi się kotami w rozsadach parapetowych, to w wyobraźni widziałam eM, na widok Filemona w pomidorach
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 23:46, 24 mar 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6696
Basia, Twoje judaszowce z nasionka to cud nad cudy Szczerze zszokowana jestem, mocno pozytywnie oczywiście
Pamiętam, że i Twój Małżonek dostał w tym samym czasie jakieś nasiona od Mikołaja - też ma takie sukcesy???
Sądząc po pomidorach ma zielone palce
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Makao 06:44, 25 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4159
Judaszowe z nasion
No szczęka mi opadła. Totalny szok.

Pomidorki rewelacja. Bardzo duże już. Moje dopiero kiełkują
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Agatorek 08:02, 25 mar 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13273
Trzymam kciuki za judaszowce . Spore już są!

I brawa za doniczki w sypialni, ale będzie pyszności
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 08:32, 25 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
Magara napisał(a)
Basia, Twoje judaszowce z nasionka to cud nad cudy Szczerze zszokowana jestem, mocno pozytywnie oczywiście
Pamiętam, że i Twój Małżonek dostał w tym samym czasie jakieś nasiona od Mikołaja - też ma takie sukcesy???
Sądząc po pomidorach ma zielone palce


Mój eM ma wysiene świerki srebrne, dużo, chyba kilkanaście mu rośnie są dużo mniejsze ale są, niech rosną powoli, bo z taką ilością to chyba szkółkę otworzę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies