Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Makao 10:43, 23 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
To u mnie jeszcze wszystko w pąkach. Długo u mnie wiosna się budzi.
Cudnie u Ciebie już jest
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Gosialuk 18:14, 23 mar 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5302
Och przypomniałaś mi rabarbar dłoniasty. Muszę się za nim porozglądać w tym roku.
Wiosna za chwilę buchnie kwieciem. Wystarczy tylko parę słonecznych dni.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Basieksp 20:33, 23 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10346
hankaandrus_44 napisał(a)
W święta się otrząsną kwiatki z przedwiosennej mżawki, rozprężą swe listki, nakierują do słońca. A potem będzie pogoń za życiem, za zielonością.
Miłego dnia.


Dokładnie tak A potem będzie pogoń za wszystkim, fajnie gdyby udało się trochę, czasami zwolnić i przysiąść w tej zieleni
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 20:36, 23 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10346
Anda napisał(a)
Mimo deszczu masz już piękną wiosnę


Tak w deszczu wszystko się budzi przez ten deszcz trochę czas umyka, no ale to dopiero marzec
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 20:38, 23 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10346
Makao napisał(a)
To u mnie jeszcze wszystko w pąkach. Długo u mnie wiosna się budzi.
Cudnie u Ciebie już jest


Cały tydzień w pracy, dziś sama byłam miło zaskoczona ile rzeczy w ogrodzie już się dzieje Tylko ciągle pada.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 20:40, 23 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10346
Gosialuk napisał(a)
Och przypomniałaś mi rabarbar dłoniasty. Muszę się za nim porozglądać w tym roku.
Wiosna za chwilę buchnie kwieciem. Wystarczy tylko parę słonecznych dni.


Ja mój rabarbar muszę trochę dokarmić, trochę kompostu i obornika granulowanego mu podsypię
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 20:49, 23 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Tulipany masz bardzo wyrywne. Na inne wiosenne zwiastuny tez miło się patrzy. Wypada życzyć suchej niedzieli skoro wciąż u Ciebie mży.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basieksp 09:04, 24 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10346
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Tulipany masz bardzo wyrywne. Na inne wiosenne zwiastuny tez miło się patrzy. Wypada życzyć suchej niedzieli skoro wciąż u Ciebie mży.


Te jedne tak szybko startują, inne jeszcze trochę
Przydało by się u nas trochę suchej pogody, chcieliśmy robić opryski olejowe na mszyce, narazie trudno wpasować się z pogodą.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:22, 24 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10346
A dziś taka mała relacja z uprawy moich judaszowców W zeszłym roku wysiewałam judaszowce. W maju wzeszły i były takie

Miesiąc później już takie

Na zimę wystawiłam je do chłodnego pomieszczenia, zgubiły listki, jakiś czas temu wypuściły nowe i teraz są takie, rosną

Jeden jest tylko trochę mniejszy, razem mam ich 4 sztuki, jak będzie ciepło będę je wystawiać na dwór, ale jeszcze chyba w doniczkach będę je miała
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rojodziejowa 09:24, 24 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8697
O kurcze, super!! Własne judaszowce!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies