Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Rojodziejowa 10:53, 24 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8603
Basieksp napisał(a)


Powoli łapie bakcyla ale niech się nie rozkręca, pilnuj go dyskretnie bo wejdzie Ci w ogród ja tak powoli zostałam wyparta z warzywnika i tunelu, a i mój eM ma swoje dwie dalie Zapowiedział, że w tym roku zrobi im porządne podpory, trochę na te "podpory" na rabacie się nie zgodziłam


A jakie podpory planuje? Paskudztwa? Ja myślałam o rabacie wyłącznie daliowej, bardziej na cięcie niż ozdobnej i rozpięciu w poziomie siatki leśnej. No piękne to nie jest
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
LIDKA 11:02, 24 mar 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7200
Basia za judaszowce brawo. Czytam te archiwalne wątki sporo i nikt tu judaszowców nie siał. Jesteś prekursorką.

Pomidorki ema super.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Basieksp 11:17, 24 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10268
Rojodziejowa napisał(a)


A jakie podpory planuje? Paskudztwa? Ja myślałam o rabacie wyłącznie daliowej, bardziej na cięcie niż ozdobnej i rozpięciu w poziomie siatki leśnej. No piękne to nie jest


No raczej, coś z drewna, jakieś listewki? Wolałabym, żeby to nie straszyło, ale nie mam pomysłu. Ja mam takie pojedyńcze dalie, mam za mało miejsca na większą ilość i te dwie eMa są tależowe, duże, pojedyńcze, ciężkie kwiaty, ale za to ładne
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 11:18, 24 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10268
LIDKA napisał(a)
Basia za judaszowce brawo. Czytam te archiwalne wątki sporo i nikt tu judaszowców nie siał. Jesteś prekursorką.

Pomidorki ema super.


Sama jestem ciekawa co z nich będzie, czy przetrwają? No i gdzie je kiedyś posadzę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kordina 11:40, 24 mar 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
Rojodziejowa napisał(a)
No małżon się spisał Mój w tamtym toku był wkurzony na zawalone okna w salonie wysiewami. Teraz z ciekawością zagląda przez moje ramię na moje działania i chodzi wokół papryk i podziwia

Jak załapie, to Cię nie dopuści.
Dopisek - do rozsad
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Basieksp 11:53, 24 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10268
Kordina napisał(a)

Jak załapie, to Cię nie dopuści.
Dopisek - do rozsad


No właśnie a jak zacznie rośliny bylinowe wybierać...
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 12:10, 24 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9976
Basiu, dokonania pomidorowe Twojego osobistego ogrodnika podziwiam od zawsze . Takie piękne zbiory co roku! I dodatkowo zazdroszczę, bo mnie pomidory nigdy się nie udały .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Rumianka 13:09, 24 mar 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10279
Ale sadzonki dorodne...eM ma rękę ... Judaszowce wyhodowane z nasionek...no, no...sukces.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
anpi 14:09, 24 mar 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8178
Basiu gratuluję judaszków. No, no... zawsze wydawało mi się, że na drzewo z nasionka trzeba długo czekać. A tu już fajne sadzonki. My mamy tylko świerki z nasionka, a...jeszcze hibiskusy, ale to krzewy, choć ja wyprowadzam na drzewka.
Pomidorki wzorcowe, kiedy eM wysiewał?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
vita 14:09, 24 mar 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4099
Podziwiam rozsady pomidorów, no to jest coś Siewki judaszowca też godne podziwu, jednak najpiękniejszy jest wychodzący rabarbar dłoniasty Dzieliłaś go już? Ciekawa jestem tych dwóch dalii, co to do podpierania ich masz obawy. Czy aby nie są czerwone?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies