Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Anusia 15:09, 20 sty 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Widok ośnieżonego basenu robi wrażenie. Na morsowanie też mnie nikt nie namówi
Gratki na pierwszą setkę zostawiam.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
SlonecznyOgrod 15:28, 20 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ładnie Ci dosypało jeszcze śniegu

Fajnie, że zima zechciała się pojawić

Ale już Ci wszystko stopniało, że myślisz o cięciu traw??
U mnie jeszcze śnieg, a ja też z Wielkopolski
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
MiluniaB 15:49, 20 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Ania trochę czyszczenia wiosną basenu będzie. Koniecznie musi być zadaszenie

Darcia tak - trochę dosypało, ale teraz już prawie nic nie zostało, jedynie pod różami to co z dachu spadło Szczerze to nie sądzę, żeby w moje rejony jeszcze śnieg zawitał. Nic bym jednak nie miała przeciwko gdyby puchu dosypało
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Alija 22:03, 20 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
A u nas śniegu cały czas dużo, tylko, że temperatura poszła w górę i śnieg mokry i ciężki, zaczyna topnieć. Pozdrawiam zimowo jeszcze
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agatorek 23:14, 20 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Nikt nie zauważył, a tu już po 100 stronie .
Gratuluję

Edit: jednak Anusia była pierwsza.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Brzozowadzie... 10:42, 21 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Witaj! Nie wiem w jaki sposób trafiłam do Ciebie, bo siłą woli próbuję nie wciągać sie w nowe wątki, ze względu na dobro mojej Rodzinki, ale bardzo się cieszę, że trafiłam. I choć ja mam ogród zupełnie inny niż Twój, to z przyjemnością przeczytałam cały Twój wątek. Rozpęd i konsekwencja powalają. Wszystko wyszło Co spójnie i bardzo zgrabnie. Waszego basenu nie pokażę moim chłopcom No naprawdę baaaardzo fajny formalny ogród. Pozdrawiam serdecznie!!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
MiluniaB 11:07, 21 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Alicja u mnie już prawie bez śniegu. Trochę liści róż pozbierałam - od razu ładniej

Agnieszka dziękuję Tak, tak Anusia pierwsza
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 11:24, 21 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Agata witaj Nie ważne jak trafiłaś, ważne, że jesteś Zawsze się cieszę jak nowe osoby zostawiają wpis - przez to trafiam do nowych wątków z bardzo ładnymi ogrodami.
Stron nie mam dużo, więc można przebrnąć przez cały wątek. To fakt - ogród powstał błyskawicznie i dzięki przesadzonym rośliną wygląda na dojrzały, a nie ma jeszcze roku Nic już nie zmieniam, nic nie poprawiam i nic nie przesadzam - cieszę się tym co mam

Biegnę zajrzeć do Ciebie
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Brzozowadzie... 11:43, 21 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
MiluniaB napisał(a)
Agata witaj Nie ważne jak trafiłaś, ważne, że jesteś Zawsze się cieszę jak nowe osoby zostawiają wpis - przez to trafiam do nowych wątków z bardzo ładnymi ogrodami.
Stron nie mam dużo, więc można przebrnąć przez cały wątek. To fakt - ogród powstał błyskawicznie i dzięki przesadzonym rośliną wygląda na dojrzały, a nie ma jeszcze roku Nic już nie zmieniam, nic nie poprawiam i nic nie przesadzam - cieszę się tym co mam

Biegnę zajrzeć do Ciebie

Dokładnie - przez to, że wykorzystałaś dojrzałe rośliny, masz od razu piękny efekt. Choć powiem Ci, że ja sadząc malutkie roślinki, często pobrane wiosną z dojrzałych roślin ze starego ogrodu, już jesienią byłam bardzo zadowolona z nowej świeżutkiej części mojego ogrodu.
Ja bardzo lubię poprawiać i zmieniać ale rozumiem Twoją chęć posiadania "gotowego" ogrodu. Możesz być z siebie dumna
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Agatorek 13:00, 21 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
MiluniaB napisał(a)
Nic już nie zmieniam, nic nie poprawiam i nic nie przesadzam - cieszę się tym co mam



Marzy mi się ten etap
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies