Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

MiluniaB 15:04, 26 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Kasia na przodzie różanki posadziłam rozplenice little bunny tak jak proponowałaś w zeszłym roku. Coś słabo startuje, ale żyje. Pewnie się jeszcze rozkręci

Zuzanna, Wiola dziękuję

Darcia dziękuję Co się stało z Twoim klonem, że już go nie masz?

Agata basen jeszcze nie uruchomiony, sprzęt - pompa ciepła schowana. Przypomnij się ciut później jak już ruszymy z sezonem basenowym to zrobię foto z parametrami

Aneta dziękuję Ci za pochwałę - to bardzo cieszy. Mam jeszcze dwa inne rodzaje czosnków - czekam na ich kwitnienie Klony palmowe fajnie u mnie rosną, mają dobrą miejscówkę od północy, słońce tylko rana i nie przypala im listków. Zamierzam dokupić jeszcze Orange Dream
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 15:11, 26 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Mirka Mireczko tak to ta rabata, a raczej rabatka, bo duża nie jest. Nadal niedokończona, bo czekam na zamówione trawy i zrębki. Nie będę Cię przekonywać do rh, bo sama nie jestem do nich przekonana. Tak jak wcześniej pisałam to moje czwarte podejście do tych krzewów. Zobaczymy jak będą rosły, bo miejscówkę mają fajną od północy. Oby ładnie rosły, a nie wegetowały
Mąż bardzo lubi rh i koniecznie je chciał w naszym ogrodzie

Zdjęcie całej rabatki



____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 15:19, 26 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Basia zapraszam zawsze Czosnki teraz na tej rabacie robią najlepszą robotę - muszę im tylko liście skrócić

Lidka Ty zawsze z miłym komentarzem - dziękuję Cieszę się, że ogród się podoba - niby mały, ale zawsze coś się dzieje

Kasia prawda - stipa wypasiona. Wcześnie była cięta, może dlatego już taka dorodna. Róże też całkiem nieźle zapączkowane
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Mirka 15:27, 26 maj 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
MiluniaB napisał(a)
Mirka Mireczko tak to ta rabata, a raczej rabatka, bo duża nie jest. Nadal niedokończona, bo czekam na zamówione trawy i zrębki. Nie będę Cię przekonywać do rh, bo sama nie jestem do nich przekonana. Tak jak wcześniej pisałam to moje czwarte podejście do tych krzewów. Zobaczymy jak będą rosły, bo miejscówkę mają fajną od północy. Oby ładnie rosły, a nie wegetowały
Mąż bardzo lubi rh i koniecznie je chciał w naszym ogrodzie

Zdjęcie całej rabatki




O właśnie o tę rabatę mi chodziło
Fajnie wyszła i jednak dobrze rh kolorystycznie posadziłaś . I stożki pasują super podoba mi się .
Może i ja się do nich przekonam ale to myślenie na nowy sezon.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
MiluniaB 15:39, 26 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Asia na to co za płotem dopiero zwróciłam większą uwagę po Waszych wpisach
Dziękuję za odwiedziny i miły komentarz

Iwona nie zostawiłam kartoników po tulipanach i nie wiem jaka to odmiana, ale też kupowałam w B. Dom mamy na górce stąd taki widok, a po boku widok na rozlewisko

Magda dziękuję

April Aprilku fajnie, że mnie odwiedziłaś i zostawiłaś komentarz. Ty masz piękny ogród, ale zupełnie inny niż mój. Ty ogród leśny ja ogród wśród pól, u Ciebie drzewa, a u mnie ani jednego

Martka ojejku jak pięknie napisałaś - dziękuję Chyba wysoko postawiłam sobie zdjęciową poprzeczkę Tak mi trochę dziwnie wstawiać zdjęcia, żeby nie zanudzać Was, bo wiesz ogród nie jest duży, rabat kilka i ciągle te same ujęcia. Dlatego wstawiam fotki raz w miesiącu, bo troszeczkę te same widoki jednak się zmieniają

Alicja dziękuję - zdecydowanie królują czosnki, a tulipany zostają wspomnieniem, pięknym wspomnieniem

Juzia uwielbiam Twoje komentarze Juzinku żadnego fotoszopu - serio - i to zdjęcia robione telefonem przy słoneczku

Kasya, Anna12 mi w zasadzie taka temperatura odpowiada, upały ciężko znoszę, ale sezon basenowy bym chętnie otworzyła Gdyby było zadaszenie to też by było inaczej - mam nadzieję, że w tym roku będzie

Mirka tam jeszcze rosną piwonie, bukszpany i cisy - dojdą trawy
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Anna_ogrodni... 18:40, 26 maj 2021


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam często zaglądam do Twojego pieknego eleganckiego ogrodu i ciągle mnie zastanawia jak to możliwe ze wszystko jak z katalogu super to ujęła Juzia fotoszop
Tak równo czysto elegancko no piękne pięknie!
Jak to robisz Kobieto?? Ideał
A mam pytanie jak nazywają puzzle które masz w ogrodzie??
Bo planuję brukowac a Twoje bardzo mi sie podobają.
Moje gratulacje za całokształt
pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Agatorek 19:20, 26 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Nie napiszę niczego, co nie zostało już napisane.
Ogród jest zachwycająco piękny. Wygląda na nierealny, ale nie w sensie, że sztuczny, tylko w takim sensie, że trudno uwierzyć, że można stworzyć coś tak pięknego. Spójnego.
Miluniu, brawo Ty
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ElzbietaFranka 21:00, 26 maj 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13938
MiluniaB napisał(a)
Mirka Mireczko tak to ta rabata, a raczej rabatka, bo duża nie jest. Nadal niedokończona, bo czekam na zamówione trawy i zrębki. Nie będę Cię przekonywać do rh, bo sama nie jestem do nich przekonana. Tak jak wcześniej pisałam to moje czwarte podejście do tych krzewów. Zobaczymy jak będą rosły, bo miejscówkę mają fajną od północy. Oby ładnie rosły, a nie wegetowały
Mąż bardzo lubi rh i koniecznie je chciał w naszym ogrodzie

Zdjęcie całej rabatki







Milunia piękne maleństwo żeby nie zauważyć. Pociesz się,że nie tylko ty robisz takie podchody do rododendronów. To trzeba mieć rękę do nich. Np Irenka to ma szczęście. U mnie różnie to bywa, raz chorują raz nie kwitną.
Ale nie poddaje się wczoraj bym kupiła następnego, ale już miałam za dużo w wózku.

Milunia a róże jakie piękne. U mnie też ruszyły że jestem zaskoczona ładne krzaki się zrobiły mimo takiego dziadostwa wiosennego.
Kostkę pewnie czyscisz codziennie czym szorujesz.
U mnie mech we spoinach eM ma czyścić Karcherem i zapiaskiwac.

Jednym słowem pięknie pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
MiluniaB 13:49, 27 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Ania dziękuję za odwiedziny i miły wpis Ogród nie jest duży, więc nie trudno go ogarnąć porządkowo. Codzienny obchód i jest jak jest Co do kostki to nie znam nazwy

Agnieszka dziękuję Byłam u Ciebie i wiem co się dzieje

Ela masz rację z rh to różnie bywa. Irenka faktycznie ma piękne egzemplarze. Może i tym razem u mnie się ładnie przyjmą
Kostka nie była jeszcze myta - nie ma takiej potrzeby. Zawsze pomiędzy kostką zielsko wychodzi u mnie również tylko na fotkach nie widać. Wycinanie nożykiem nic nie da, bo korzeń i tak zostaje. Czekam na ładną pogodę i ruszam na walkę z chwastami z chemią
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Agatorek 14:20, 27 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Pryskasz czymś na te chwasty w kostce? Zrób sobie najpierw próbę w jakimś niewidocznym miejscu, żeby się kolor kostki nie odbarwiał.

Ja u siebie podważam nożykiem i wychodzą wtedy z korzeniem. Wycinanie, tak jak piszesz, nic nie daje.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies