Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Helen 11:09, 31 maj 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8402
Milunia, przypomnisz mi co rośnie między Twoimi różami? Byłam w sobotę u koleżanki i w ogrodzie Jej tesćiów też jest różanka, ale bez żadnych dodatkowych nasadzeń a koleżanka coś by tam chciała dołożyć. Możesz polecić jakieś sprawdzone rośliny?
____________________
Helen - Hortensjowo
MiluniaB 11:24, 31 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3391
Helen na różance oprócz róż mam cisa, hibiskus, tawułę, czerwone berberysy - to w rogach i przy linii tarasu.
Pomiędzy różami mam tylko stipę, a na obwódce rozplenice little bunny.
Róże mam różnego kolory, więc nie dodaję już żadnych bylin
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Gochna 11:33, 31 maj 2021


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
MiluniaB napisał(a)
Siedzę i podziwiam




Gratuluję, jest pięknie
____________________
Gosia Brzozowy raj
Helen 11:33, 31 maj 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8402
Dzięki
____________________
Helen - Hortensjowo
Mirka 12:51, 31 maj 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Mirelka mega czosnkowo u ciebie Wręcz perfekcyjnie
Powiem ci że mam posadzone kilka lat temu czosnki i w jednym miejscu mi co roku tylko jeden zakwita.
Za to główkowate pięknie się mnożą nawet mi się wysiały w tym roku.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Basilikum 13:15, 31 maj 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
Piekne widoczki
wszystko co sie na usta albo pod paluchy cisnie juz napisano. Stworzylas bombonierke Ja w kostce wypalam chwasty wypalarka. Najlepiej w upalny dzen (ha ha skad taki teraz wziasc) wieczorem, jak chwaciory juz zmeczone. No i zamiatarke mamy taka profesjonlna, ona tez dobra robote robi. No a ze zawsze jakies chwasty mam juz sie przyzwyczailam. No ale ja mam ogrod wiejski, naturalny, to nawet pasuja. U nas w budowlanym widzialam jakis piasek, na ktory sie ta kastke kladzie i wnim ponoc nie rosna, no ale to sie robi przed polozeniem kostki. mamy zamiar zmienic za domem taki chodniczek wiec wprobujemy.

Pozdrawiam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
mirkaka 17:25, 31 maj 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9720
Mirka napisał(a)
Mirelka mega czosnkowo u ciebie Wręcz perfekcyjnie
Powiem ci że mam posadzone kilka lat temu czosnki i w jednym miejscu mi co roku tylko jeden zakwita.
Za to główkowate pięknie się mnożą nawet mi się wysiały w tym roku.


U mnie też cebul czosnkowych mnóstwo a kwitnie tylko kilka, czy je trzeba tak jak tulipany wykopywać?

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Basilikum 17:27, 31 maj 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
ja nie wykopuje i kwitna co roku
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
alis 10:12, 01 cze 2021


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
MiluniaB napisał(a)
Siedzę i podziwiam



Też podziwiam Pozdrawiam Mirelko
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Martka 14:06, 01 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Miluniu, doradź mi proszę, czy sadzenie róż jest tak proste jak się o tym pisze? Mam po prostu wsadzić je w rodzimą glinę plus trochę przekompostowanego obornika na dno dołka? Czy może są jeszcze jakieś głębsze tajemnice? Sadzić trochę powyżej poziomu ziemi jak z trawami?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies