Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Martka 21:26, 18 lis 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Miluniu, witaj piękne fotki donic, zapowiedź zdjęć ogrodu bardzo mnie ucieszyła pozdrawiam!
Jagodaa 23:38, 18 lis 2021


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ależ gorący kolor tych chryzantem. Przepiękne
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
anpi 00:06, 19 lis 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Doniczkowe piękne i sama doniczka fajnie dobrana do elewacji
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
ElzbietaFranka 23:59, 03 gru 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
A co ty masz taki zastój tutaj. Basen już zabezpieczylas. W przyszłym tygodniu mają być mrozy.

Odpisałam u mnie
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:05, 04 gru 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Jak nie masz ziemi zmarzniętej to posadz gdzies od słońca.

Czytałam na Ogrodowisku, że co niektórzy jeszcze sądzą. Ja też będę sądziła w donicach może jutro. Zostały mi 3 torebki po 10 szt więc do donic powsadzam do altanki.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Martka 08:17, 05 gru 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Miluniu, podziwiam nowe fotki w wizytówce. Totalny energy drink Piękna jesień, piękna późna jesień. Będę też częściej oglądać Twoją wiosnę i lato, nastrój po takiej dawce kolorów i słońca - zupełnie jak po treningu cardio Ciepło pozdrawiam!
MiluniaB 09:40, 05 gru 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Wiola mało robiłam jesiennych fotek, a teraz już zima. Jestem bardzo w tył z pracami ogrodowymi, wszystkiego u tak nie zdążę zrobić. Jestem zła na siebie, że nie posadziłam cebulowych - leżą i czekają

Aneta odpoczynek od forum też musi być, ale podsumowanie roku zrobię Ten czas tak pędzi, że za chwilę znowu będziemy wyglądać wiosny

Sylwia, Jagoda prawda - pięknie się te chryzantemy prezentowały

Ania fajnie, że zwróciłaś uwagę na doniczkę, bo tak jak piszesz dobrałam ją do elewacji

Ela tak trochę mnie nie było - odpoczywam od forum. Elu basen niestety nie zabezpieczony, nawet wody nie wypompowaliśmy. Ogromne tyły mamy z pracami ogrodowymi, a teraz już śnieg i mróz. Niby w połowie grudnia na być do +6 to pewnie cebulowe posadzę, ale czy się zdążą ukorzenić i zakwitnąć? Kurcze jak mi ich szkoda, bo poszłam w białe - tak chciałam mieć wiosnę zielono-białą.
Chyba też zrobię tak jak Ty - cześć posadzę do donic

Martka obawiam się, że wiosną nie będzie co oglądać Jak pisałam wyżej cebulowych jeszcze nie posadziłam, a nie liczę na to, żeby jakieś powtórzyły kwitnienie. Trudno będę podziwiała u innych Za to wiem, że różanka mnie nie zawiedzie
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Kokesz 12:31, 05 gru 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Cebulowe możesz spokojnie sadzić. Swoje ostatnie cebule sadziłam tydzień temu
a zeszłym roku w połowie grudnia.
Białe będziesz sadzić pomiędzy starymi czy w nowym miejscu?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
MiluniaB 13:44, 05 gru 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Renia napisz czy te sadzone w grudniu zakwitły? Bardzo jestem tego ciekawa? Białe będę sadzić częściowo na rabatach gdzie cebulowych nie było czyli: przy rododendronach i hortensjach ogrodowych. Pozostałą część tam gdzie były Queeny - one nigdy u mnie nie powtórzyły kwitnienia
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Martka 14:39, 05 gru 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Miluniu, spokojnie wsadź wiosna będzie piękna, a na różankę czekam z niecierpliwością
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies