Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Martka 16:14, 07 sty 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Witaj Mirello! Piękne foto-podsumowanie poprzedniego sezonu, zaktualizowana wizytówka, energetyczne powitanie, u Miluni nie ma zaległości . Twój system wstawiania zdjęć raz na miesiąc podziwiam, na forum nie zawsze można poświęcić więcej czasu i czuję, że w tym roku przejmę ten sam rytm od Ciebie, gdyż od marca (tak! wtedy, gdy w ogrodzie najwięcej do zrobienia!) szykuje mi się masa nowych obowiązków...
Życzę Tobie i nam wszystkim, niech to będzie rok w ogrodzie bez zadyszki i pośpiechu




MiluniaB 20:46, 07 sty 2022


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Wiola zawsze to miły wiosenny akcent w środku zimy

Martka taki system wstawiania zdjęć bardzo mi odpowiada. Rozumię, że te nowe obowiązki nie są związane z ogrodem? Nowy rok nowe wyzwania. A co do ogrodu to na spokojnie. Ogród ma być przyjemnością i miejscem wypoczynku, a nie ciągłego tyrania. Co niektórzy już wypatrują wiosny, są w gotowości do działania, a ja się do nich nie zaliczam. Wszystko musi mieć swoje miejsce u swój czas - nie ma co przyspieszać.
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Martka 21:19, 07 sty 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Miluniu, o tak, z tym "przyspieszaniem wiosny" to masz rację, po co zaprzeczać faktom  Przecież to dopiero styczeń, o jakiej wiośnie mówić, jeszcze mrozy nas pewnie nie raz zaskoczą, w przyszłym tygodniu u mnie -8. Ten spokój zimowy jest bardzo ważny i potrzebny. U mnie jednak trochę dzieje się w kwestii przygotowań do sezonu, w poniedziałek montaż oranżerii, potem będą prace związane z ułożeniem posadzki, wcześniej zakup materiałów, szukanie wykonawcy, już jest pełen etat ogrodowy dużo też czytam w wolnych chwilach.. obecnie jednak tematem nr 1 jest ptactwo, sikorki, kosy i dzwońce mam dużo radości z ich obecności.
Agatorek 01:01, 08 sty 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Super podsumowanie ubiegłego sezonu . Widoczki jak zwykle perfekcyjne . Moc kolorów to jest to!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sylwia_slomc... 10:57, 08 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Fajne podsumowanie Różanka wymiataPozdrawiam w Nowym Roku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 12:06, 09 sty 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Krótkie podsumowanie Mirelko cudne nie wiem co chwalić, bo super zorganizowałaś to swoją przestrzeń, różanka ze stipą cudowna wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Anusia2 18:13, 24 sty 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239
Witam się Mirella u Ciebie z nowym wątkiem.
Piękne podsumowanie roku. Wszystko zachwyca nawet zimą.
Dużo zdrowia w 2022 roku i oby szybko nadeszła normalność.
____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
Napia 14:25, 26 sty 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9055
Piękny przegląd roku wspaniałego ogrodu. Jestem pod wrażeniem. Pozdrowienia zostawiam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Gardenarium 15:54, 26 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ogłaszam konkurs na zdjęcia z trawami. Tutaj szczegóły konkursu.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/11318-konkurs-4-pory-roku-z-trawami-ozdobnymi?page=1#post_0
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
LIDKA 16:28, 26 sty 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6901
Gardenarium napisał(a)
Ogłaszam konkurs na zdjęcia z trawami. Tutaj szczegóły konkursu.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/11318-konkurs-4-pory-roku-z-trawami-ozdobnymi?page=1#post_0


To Danusiu będziesz miec kłopot z wybraniem najpiekniejszego zdjęcia bo dziewczyczyny mają rajskie ogrody z trawkami.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies