Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

MiluniaB 14:49, 05 gru 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Martka tak - sadzić będę jak tylko śnieg stopnieje i mrozik puści
Mam nadzieję, że się odwdzięczą pięknym kwitnieniem, bo już miałam myśli, że je przeznaczę na straty
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 14:53, 05 gru 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
A u mnie dzisiaj pierwszy śnieg

____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
nicol21 15:29, 05 gru 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Ależ elegancki basen! I tak mógłny zostać na zimę. Wodę wylewacie?

Piękny kolor mają te Twoje chryzantemy, pełen energii. I rzeczywiście pasuje do elewacji.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Kokesz 16:13, 05 gru 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
MiluniaB napisał(a)
Renia napisz czy te sadzone w grudniu zakwitły? Bardzo jestem tego ciekawa? Białe będę sadzić częściowo na rabatach gdzie cebulowych nie było czyli: przy rododendronach i hortensjach ogrodowych. Pozostałą część tam gdzie były Queeny - one nigdy u mnie nie powtórzyły kwitnienia


Wszystkie zakwitły
Możesz też posadzić cebule do donic, przetrzymać np w garażu i zadołować donice na rabacie w docelowym miejscu jak ziemia rozmarznie, tak radziłą Danusia u kogoś na wątku.
Ja 90% tulipanów mam posadzone na rabatach w donicach, nie uszkadzam przypadkiem cebul przy sadzeniu innych roślin.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
MiluniaB 10:17, 06 gru 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
nicol21 woda powinna być wypuszczona z basenu, zabrakło nam czasu może jeszcze się uda to zrobić w starym roku jak mrozik puści

Renia to fajnie, że zakwitły Pocieszyłaś mnie, liczę, że u mnie też tak będzie Bardzo bym chciała, żeby się zakorzeniły i nie zgniły. Fajne narcyze białe kupiłam, białe tulipany i białe czosnki - miało być wiosną na biało
W donice też planuję posadzić, ale w tych donicach zostaną. Nie mam miejsca na rabatach, żeby zadołować doniczki z cebulowymi
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Kokesz 11:39, 06 gru 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
Sprawdziłam z ciekawości w zeszłym roku, ostatnie czosnki sadziłam 30.12.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Wiaan 15:57, 06 gru 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
MiluniaB napisał(a)
A u mnie dzisiaj pierwszy śnieg



Nie wyobrażam sobie ogrodu bez traw, super wyglądają Twoje rozplenice jak nie są związane
Śnieg wprowadza magię do ogrodu, zwłaszcza taki świeży i nie widać jak coś się nie uprzątnie

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiolka5_7 16:16, 06 gru 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Pięknie ze śniegiem u mnie też delikatnie popadało ,czekam na więcej
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Martka 17:31, 15 gru 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
U Miluni nawet śnieg ładnie, równiutko, wpasował się  Pozdrowienia!
SlonecznyOgrod 12:09, 20 gru 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Mirella, ja trzy dni temu sadziłam narcyzy , mam nadzieję , że zakwitną w swoim czasie. Zapowiadają śnieg na najbliższe dni, dobrze byłoby się z tym już uporać i pozbyć się wyrzutów sumienia Widać, że ładnie u Ciebie ze śniegiem ale czemu tylko 1 zdjęcie?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies