Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Agatorek 00:39, 22 gru 2020


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Później stwierdziłam, że przydałaby się ścieżka do tego oczka, to zamówiłam 4 tony łupka i "przymierzyłam", czy starczy

Widać, że nad oczkiem pojawiły się pierwsze roślinki (w trawniku , muszę to poprawić)


Teraz (jeszcze nawet dziś ) zrywam darń, żeby kamienie były równo z trawnikiem, są też większe przerwy między kamieniami - chcę żeby rosła między nimi trawa.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 00:41, 22 gru 2020


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Na koniec pisma obrazkowego chciałam przedstawić moich szkodników
Elza

Brutus

Zeus


i przyłapani w akcji
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 00:46, 22 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10007
Jestem co mnie urzekło? wierzby wierzby takie "ogłowione " mam do nich sentyment, takie wspomnienia z dzieciństwa no a psiaki to druga moja miłość piękne ale brakuje mi jeszcze jednej psiny pozdrawiam serdecznie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 00:48, 22 gru 2020


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
W przyszłym sezonie chciałabym zrobić rabatę z hortensjami i bukszpanami (kilka Waszych ogrodów mnie do tego skłoniło ), rabatę z korzeniami (czekają już na mnie, gotowe na przywiezienie), dosadzić tuje, może zrobić jakiś szpaler hortensji i rozchodników. Pomysłów mam od sasa do lasa , ale tak właśnie u mnie jest.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 00:50, 22 gru 2020


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Basieksp napisał(a)
Jestem co mnie urzekło? wierzby wierzby takie "ogłowione " mam do nich sentyment, takie wspomnienia z dzieciństwa no a psiaki to druga moja miłość piękne ale brakuje mi jeszcze jednej psiny pozdrawiam serdecznie


Witaj Basiu .
Jak widzisz tak naprawdę dopiero zaczynam swoją przygodę z ogrodem.
Pozdrawiam również i zapraszam do odwiedzin
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gardenarium 07:18, 22 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Aga, witaj.
Wstawiając zdjęcia w tekst rób po każdym zdaniu przed zdjęciem Enter, wtedy zdjęcia nie będą "na kupie" i poprzesuwane, a będzie to wszystko prawidłowo wyglądało.
Ja popoprawiałam wszystkie posty. Masz możliwość "edytuj", jak widzisz że coś nie tak się poukładało.
Pozdrawiam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agatorek 08:58, 22 gru 2020


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Witaj Danusiu
Dziękuję za podpowiedź i poprawki
Również pozdrawiam
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
inka74 09:17, 22 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Genialna metaloplastyka. Macie zdolnego kowala. Szkodniki też fajne ogród zapowiada się niebanalnie.

Zdjęcie do avatara musisz mieć zrobione nie w pionie a w poziomie. Pionowe zawsze się obróci.
Pozdrawiam!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Agatorek 09:23, 22 gru 2020


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
inka74 napisał(a)
Genialna metaloplastyka. Macie zdolnego kowala. Szkodniki też fajne ogród zapowiada się niebanalnie.

Zdjęcie do avatara musisz mieć zrobione nie w pionie a w poziomie. Pionowe zawsze się obróci.
Pozdrawiam!


Dzień dobry
Tak, „nasz” kowal to mistrz .
Zdjęcie do awatara zrobię nowe, dziękuję za podpowiedź.
Pozdrawiam!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 09:59, 22 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10007
Dziś tak na spokojnie jeszcze raz sobie wszystko obejrzałam napewno będzie ciekawie i bardzo ładnie, już dużo się dzieje zegar piękny szkodniki nie wiem który ładniejszy napewno nikt obcy się nie odważy wejść na posesję, samą posturą robią wrażenie szczególnie Brutus, on chyba z natury lubi wodę, wskakuje do oczka? Zeus za to taki bialutki, czyściutki, moja Aza jedno wyjśce do ogrodu i potrafi się tak umorusać, szczególnie teraz Pozdrawiam serdecznie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies