Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Grażki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Grażki

Gardenarium 19:03, 15 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ciąg dalszy zdjęć Tutaj
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grazka 19:09, 15 paź 2011


Dołączył: 29 sie 2011
Posty: 39
Dziękuję Danusiu za zdjęcia, w takim ogrodzie i towrzystwie to zaszczyt.
____________________
Grażka- Ogród Grażki
Matka 19:09, 15 paź 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Witaj,

I Ty to sama???????rany Julek!podziwiam i szczerze mówię 'podoba mi się'
____________________
U Matki
bozena72 19:14, 15 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Grażynka witam Cię serdecznie masz piękną posiadłość i zazdroszczę gabarytów terenu )
Pięknie to urządziłaś nie martw się mój mąż też sceptycznie podchodzi do kazdego pomysłu ale jak pojawiają się efekty to jest mu miło i chodzi z głową w chmurach )

Pozdrawiam Bożena
____________________
Gardenarium 19:16, 15 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
No właśnie, popracujmy nad mężem, żeby Grażce nie wybetonował połowy ogrodu Podsuwaj mu co piszemy, może się "nawróci" na naszą stronę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grazka 19:19, 15 paź 2011


Dołączył: 29 sie 2011
Posty: 39
U Danusi ogród idealny a ja dzisiaj rano zastałam taki widok, odechciewa się wszystkiego. Może ktoś znalazł dobry sposób na krety, nie wspomnę o sposobie " polubić". Świece, gaz, trutka, woda, spaliny nie zdały egazminu.


____________________
Grażka- Ogród Grażki
grazka 19:26, 15 paź 2011


Dołączył: 29 sie 2011
Posty: 39
Witajcie dziewczyny, tak sama choć mąż ostatnio przynajmniej docenia. Ostatnio usłyszałam od swojego M, że mnie podziwia za taką zaciętość jak coś jeszcze robiłam po ciemku. Nie każdy musi być wielbicielem grzebania się w ziemi i trzeba to uszanować. Może jak zatrudnię młodego ogrodnika to zmieni zdanie.
____________________
Grażka- Ogród Grażki
Basiaw 19:35, 15 paź 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Grażynka, szczery podziw i gratulacje, na Twoich plecach taki ogród! Wykopanie dołu pod basen zamurowało mnie na dłuższą chwilę. Dzielna jesteś i naprawdę szkoda, że nie masz pomocników, ale wiadomo, nic na siłę.
Co do kretów, to szczerze współczuję, jakbym widziała ogród mojej mamy. Czego ona nie lała do kretowisk, stosowała wszystko co wymieniłaś a oprócz tego wodę śledziową, cierniste patyczki i różne inne dziwne rzeczy. W tym roku najbardziej skuteczna była gnojówka z pokrzyw bez rozcieńczania lana konewką w kretowiska, zrobiło się znacznie spokojniej.
____________________
Nasz mały, zielony świat
bociek 19:39, 15 paź 2011


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Witaj Grazka,

Ojojoj, masz dokladnie to co i ja Krety i u mnie sie uaktywnily dzisiaj, chociaz myslalam, ze smierdzidla im nie w smak i poszly harcowac gdzie indziej, a tu zonk. Masakra jakas Na kreta poki co chyba nie ma madrych... Szkoda mi tych zwierzatek, ale ogrodu bardziej

Ladnie urzadzilas swoj zakatek. Bardzo podoba mi sie to co masz przed wejsciem i z boku pod sciana. Fajnie, ze masz trawki

Bardzo duzy teren, jak Ty to ogarniasz samiuska??? Jak na jednego zapalenca w rodzinie to chyba az nadto pracy, wspolczuje. Nie da rady Meza zmobilizowac troszke? Zaharujesz sie sama
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
bociek 19:41, 15 paź 2011


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
grazka napisał(a)
Witajcie dziewczyny, tak sama choć mąż ostatnio przynajmniej docenia. Ostatnio usłyszałam od swojego M, że mnie podziwia za taką zaciętość jak coś jeszcze robiłam po ciemku. Nie każdy musi być wielbicielem grzebania się w ziemi i trzeba to uszanować. Może jak zatrudnię młodego ogrodnika to zmieni zdanie.


Mlody i przystojny ogrodnik??? No, to jest niezly pomysl
Sebek jest mlody, nie wiem czy nie za mlody, ale moze w ramach resocjalizacji M????
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies