Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 18:11, 26 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
jolanka napisał(a)
Ale trafiłam. Muszę przyznać, ze jestem z Ciebie dumna Aprilku kochany, baaardzo się cieszę, że założyłaś wątek, nazwa super, zdjęcia super, ogród SUPER


Dziękuję Pani Profesor Czyli co? Piątka z plusem
Nie wiem czy wiesz ale ja na liście ogrodów do odwiedzenia mam Twój wpisany na ten sezon
Poczekam tylko żebyś się zaszczepiła I nie odpuszczę.
Dedykuję Ci pięknie pachnące lilie



____________________
April April podbija las Mazowsze
April 18:16, 26 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
UrsaMaior napisał(a)
April ma wątek, ALLELUJA!


Cześć Niedźwiedzico
No popatrz co z człowiekiem ta izolacja robi Chwila nieuwagi i powstał wątek... Obym sprostała.

Moje zagęszczenie przy podjeździe. Już niewiele tam mogę upchać, chyba trzeba coś poprzesadzać.

____________________
April April podbija las Mazowsze
April 18:34, 26 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Wiolka5_7 napisał(a)
Kolejny piękny leśny ogród fajnie,że założyłaś wątek czekam na kolejne fotki...


Witaj Ja ciągle siedzę w Twoim ogrodzie i podziwiam idealne nasadzenia. Bardzo mnie cieszy jeżeli znajdujesz u mnie coś co Ci się podoba

A oto próbka moich japońskich nasadzeń. Bambusy, klony palmowe




____________________
April April podbija las Mazowsze
April 18:43, 26 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
sylwia_slomczewska napisał(a)
Co zakątek to piękniej I niech mi ktoś powie, że w lesie to się nie da zrobić ogrodu bo cień i sucho. Wyobrażam sobie jakim nakładem pracy osiągnięte takie efekty, ale warto było by taki cudny ogród miećI do tego róże w lesie


Sylwio, oj jak Ty mnie rozumiesz. Droga przez mękę ale jaka oczyszczająca. Ciężką fizyczną pracą resetuję mózg. A dodatkowo efekty cieszą. Pewnie że nigdy nie osiągnę takich dorodnych roślin jak w ogrodach z nawet przeciętną glebą. Ale tym bardziej nawet najmniejszy sukces powoduje że czuję się jak na haju

To może jeszcze sielskie naparstnice?


____________________
April April podbija las Mazowsze
sylwia_slomc... 19:07, 26 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
No proszę jakie dorodne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasya 20:36, 26 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41724
April napisał(a)


No tak, trzeba wpisać do kalendarza i zaznaczać na czerwono, he, he, he.
Jakoś tak wyszło. Może stwierdziłam że już się nie ma czego tak bardzo wstydzić Tu taka konkurencja że ciężko się przebić.
Dla Ciebie mój największy futrzak. Niestety już odszedł. Nie pamiętam czy jak byłaś u mnie to jeszcze go miałam czy już było po fakcie.




Był piesek... nawet ma go na fotkach
Oj przykro...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Mirka 21:05, 26 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Dziękuję za zdjęcia Właśnie o takie robocze mi chodziło.
Naparstnice okazałe masz U mnie też dorodne rosną chyba im uboższa gleba pasuje
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Gruszka_na_w... 21:08, 26 sty 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Och, jaka uczta dla oczu. Niebywałego dokonałaś. Uzyskanie takiej masy kwiecia w leśnym zakątku to piekielnie trudne wyzwanie. Świetnie sobie poradziłaś.
Metodę czytania wątków od początku też uskuteczniałam. Raczkującemu ogrodnikowi ta metoda dodaje skrzydeł, bo uświadamia, że u każdego narodziny ogrodu odbywały się z towarzyszeniem męki twórczej i fizycznej.
Trzymam kciuki za systematyczność.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 23:11, 26 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Aprilku, normalnie gambit królowej
Zakładając wątek przebiłaś brak szczepionek, antyszczepionkowców i w ogóle covid jako taki
Już się zapisałam na obserwowanie bo wiem, że będzie co oglądąć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
inka74 07:32, 27 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
UrsaMaior napisał(a)
April ma wątek, ALLELUJA!
to jeszcze Kwartet tylko nam się bezwątkowa ostała ale na to, że założy wątek to już raczej nie liczę...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies