Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Bożeny i Darka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Bożeny i Darka

AgnieszkaB 16:19, 19 paź 2011

Dołączył: 03 lip 2011
Posty: 134
Witam piękny domek i super zagospodarowane miejsce z pięknymi roślinkami . Miejsce do relaksu idealne.

Pozdrawiam.
____________________
Agnieszka - Mój ogrodowy Azyl
grazka 16:23, 19 paź 2011


Dołączył: 29 sie 2011
Posty: 39
Witam serdecznie. Pięknie jest u Was, wszystko takie zadbane, widać, że wkładacie w ogród serce. Kiedyś też nie myślałam, że będę mieć swój własny dom z ogródkiem, jednak bardzo tego chciałam. Wierzę, że trzeba mocno chcieć i marzenia się spełnią. Bardzo Wam tego życzę.
Pozdrawiam
Grażyna
____________________
Grażka- Ogród Grażki
bozena72 16:30, 19 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
AgnieszkaB napisał(a)
Witam piękny domek i super zagospodarowane miejsce z pięknymi roślinkami . Miejsce do relaksu idealne.

Pozdrawiam.


Agnieszko dziękuje bardzo że Ci się u nas podoba staramy się jedno wiem że do momentu koleżeństwa z Ogrodowiskiem byłam spokojna ) dzisiaj mogę powiedzieć że mnie nosi widząc ten ogół pięknych , cudownych ogrodów bajka

Pozdrawiam
____________________
bozena72 16:33, 19 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
grazka napisał(a)
Witam serdecznie. Pięknie jest u Was, wszystko takie zadbane, widać, że wkładacie w ogród serce. Kiedyś też nie myślałam, że będę mieć swój własny dom z ogródkiem, jednak bardzo tego chciałam. Wierzę, że trzeba mocno chcieć i marzenia się spełnią. Bardzo Wam tego życzę.
Pozdrawiam
Grażyna


Grażynko witaj wiem masz piękny dom i ogród marzenie ) my jeszcze 3 lata temu mieliśmy tylko mini balkon na którym chciałam zbudowac ogród ) sąsiedzi byli w szoku i od tego się zaczęło... więc działka to zapewne kolejny etap )

pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
AgnieszkaB 16:36, 19 paź 2011

Dołączył: 03 lip 2011
Posty: 134
Bożenko wszyscy mamy to samo od momętu ogrodowiska a wiedza teraz jaka i to jest właśnie w tym piękne.
____________________
Agnieszka - Mój ogrodowy Azyl
grazka 16:39, 19 paź 2011


Dołączył: 29 sie 2011
Posty: 39
Balkony są tym pierwszym sygnałem, że jest to coś, co nas interesuje. Ja też zaczynałam od balkonu który był zawsze cały w kwiatach. Często zatrzymywali się przechodnie wpatrując się z uznaniem. Było to bardzo miłe, ale wzmożyło apetyt na coś więcej.
____________________
Grażka- Ogród Grażki
bozena72 16:44, 19 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
AgnieszkaB napisał(a)
Bożenko wszyscy mamy to samo od momętu ogrodowiska a wiedza teraz jaka i to jest właśnie w tym piękne.


no własnie a Agnieszko jak Twój ogród się nazywa ??? masz założony post tutaj na forum?? chętnie bym pospacerowała )
____________________
bozena72 16:45, 19 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
AgnieszkaB napisał(a)
Bożenko wszyscy mamy to samo od momętu ogrodowiska a wiedza teraz jaka i to jest właśnie w tym piękne.


no własnie a Agnieszko jak Twój ogród się nazywa ??? masz założony post tutaj na forum?? chętnie bym pospacerowała )
____________________
bozena72 16:46, 19 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
grazka napisał(a)
Balkony są tym pierwszym sygnałem, że jest to coś, co nas interesuje. Ja też zaczynałam od balkonu który był zawsze cały w kwiatach. Często zatrzymywali się przechodnie wpatrując się z uznaniem. Było to bardzo miłe, ale wzmożyło apetyt na coś więcej.


U mnie własnie tak było )
____________________
AgnieszkaB 16:50, 19 paź 2011

Dołączył: 03 lip 2011
Posty: 134
Tak mam .Mój ogrodowy azyl. Zapraszam.
____________________
Agnieszka - Mój ogrodowy Azyl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies