Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

abiko 20:37, 01 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Dorota123 napisał(a)
Świetna fotorelacja Sylwii z Twojego ogrodu. Bardzo ładnie pokazany ogród i Wasza współpraca, to bardzo miłe jak jedni drugim chcą pomagać. Wiem, że u Was to działa w obie strony.Pozdrawiam


Doroka dziękuję. Bardzo się cieszę, z pomocy. Niestety coraz mniej osób chce to robić.. a szkoda
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:39, 01 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Milka napisał(a)
Obejrzałam i przeczytałam relację Sylwii, ale jesteście zgrani, jak wam ta praca poszła, to wspaniałe, że jest pomoc innych ogrodników, jestem pełna podziwu. Kiedyś tak sobie ludzie pomagali, dziś to rzadkość.
Fajnie teraz zbędzie i wygodniej
I kwitną miodunki od ciebie Aga


I bardzo mnie cieszy, że kwitnie

To prawda dziś coraz mniej osób chce pomagać. Może to tylko ja jestem z innej bajki.. już czasami tak myślę.
Ściskam Ci Irenko
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:40, 01 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
anpi napisał(a)
Fajna taka współpracaI jak sprytnie wszystko poszło! Podziwiam efekty.Pozdrawiam pracusie!


Patrz.. jak to jest.. nawet córka pomagała, ja bym się nie doprosiła.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:41, 01 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Krakus napisał(a)
ale sie podziało u Ciebie...widziąłem skarpę przed więc i większe wrażenie robi po..a i prace remontowe jak widzę zakończone sukcesem dobrze mieć takich "sąsiadów" a i Sylwi dzięki za fajne foty ogrodu takie szersze kadry zawsze mile widziane


Sylwia z tym aparatem to jest niemożliwa... ja z łopatą, skaczę po tej skarpie a ona do mnie.. "fotki sprzed masz..?"

____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Dorota123 20:53, 01 kwi 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
O kulach trzmielinowych już Ci kiedyś pisałam . Posadź obok siebie w odstępach co 2 cm 10 gałązek i często zraszaj, żeby nie uschły. Teraz jest dobra pora. za rok będziesz miała już całkiem wypasione kulki.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
abiko 20:54, 01 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Dorota123 napisał(a)
O kulach trzmielinowych już Ci kiedyś pisałam . Posadź obok siebie w odstępach co 2 cm 10 gałązek i często zraszaj, żeby nie uschły. Teraz jest dobra pora. za rok będziesz miała już całkiem wypasione kulki.


Tak tak pisałaś. Tak nawet zrobiłam, ale rośnie straaaasznie wolno. Może miejscówka zła. Sama nie wiem. Zrobię jeszcze teraz..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
sylwia_slomc... 22:42, 01 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Oj tam od razu niemożliwa Do porównania potrzebowałam, ale poradziłam sobie inaczej, jak gapa ze mnie i sama nie cyknęłam przed robotą

To ciekawe czemu jeden kwitnie co roku, a drugi wcale, basrdzo blisko siebie rosną przecież...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pszczelarnia 10:16, 04 kwi 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Pomoc bezcenna i tak rzadko się już spotyka takie wspólne działania sąsiedzkie.

Córkę podziwiam.

Was pozdrawiam.


Ogródek fajny, bardzo, bardzo miły.



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
koliber 10:57, 04 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
No to popracowałyście To znaczy Ty pracowałaś, a Sylwia to pewnie tylko z aparatem biegała
____________________
Zielona przestrzeń
abiko 20:47, 04 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Pszczelarnia napisał(a)
Pomoc bezcenna i tak rzadko się już spotyka takie wspólne działania sąsiedzkie.

Córkę podziwiam.

Was pozdrawiam.


Ogródek fajny, bardzo, bardzo miły.





Sąsiedztwo to takie dość dalekie, bo mamy do siebie 20 kmNiemniej jednak rzadko spotykane to prawda.
Dziękuję Ewa, czekam na różę, którą poleciłaś.. mam nadzieję, że ruszy, bo na razie nie daje za bardzo oznak życia
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies