Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

anpi 23:53, 31 mar 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8192
Fajna taka współpracaI jak sprytnie wszystko poszło! Podziwiam efekty.Pozdrawiam pracusie!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Urszulla 04:35, 01 kwi 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Aga, macie namiar na tego wystawcę ciemierników z targów? Czy to był producent i czy można wysyłkowo kupić albo skąd był? Jasne ci3mierniki śnią mi się zrobiłabym sobie prezent.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Milka 06:15, 01 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Obejrzałam i przeczytałam relację Sylwii, ale jesteście zgrani, jak wam ta praca poszła, to wspaniałe, że jest pomoc innych ogrodników, jestem pełna podziwu. Kiedyś tak sobie ludzie pomagali, dziś to rzadkość.
Fajnie teraz zbędzie i wygodniej
I kwitną miodunki od ciebie Aga
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Iwonka 06:57, 01 kwi 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4194
sylwia_slomczewska napisał(a)
Na koniec coś dla wyglądu i antypoślizgowo, ciut piasku

Aga to widać jaka ta skarpa stroma i jak ciężko miała bez tej ścieżki



Podziwiam was za te skarpę, nie dość, że ziemia gliniasta to jeszcze mega stromizna... Fajne wrażenie daje ta ścieżka, a jak jeszcze roślinki się obudzą to dopiero będzie niespodzianka
Chłopki też dali czadu ze ścianami, piękna to była sobota...
Aguś znalazłam na strychu twoje patyczki w wodzie A misa z rozchodnikami zdobi mój taras Pamiętam o podlewaniu mchu, ale te patyczki może już do donicy ci włożę?
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Krakus 07:54, 01 kwi 2019


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
ale sie podziało u Ciebie...widziąłem skarpę przed więc i większe wrażenie robi po..a i prace remontowe jak widzę zakończone sukcesem dobrze mieć takich "sąsiadów" a i Sylwi dzięki za fajne foty ogrodu takie szersze kadry zawsze mile widziane
____________________
Zielonym do góry...
sylwia_slomc... 08:17, 01 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
A miałam zapytać czy odebrałaś od Iwonki i zapomniałam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 12:35, 01 kwi 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Świetna fotorelacja Sylwii z Twojego ogrodu. Bardzo ładnie pokazany ogród i Wasza współpraca, to bardzo miłe jak jedni drugim chcą pomagać. Wiem, że u Was to działa w obie strony.Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
abiko 20:34, 01 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Urszulla napisał(a)
Aga, macie namiar na tego wystawcę ciemierników z targów? Czy to był producent i czy można wysyłkowo kupić albo skąd był? Jasne ci3mierniki śnią mi się zrobiłabym sobie prezent.

Ulcia, ja nie kupiłam ciemierników na targach, nie wiem jaki to wystawca. Sylwia będzie wiedziała.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:35, 01 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Iwonka napisał(a)


Podziwiam was za te skarpę, nie dość, że ziemia gliniasta to jeszcze mega stromizna... Fajne wrażenie daje ta ścieżka, a jak jeszcze roślinki się obudzą to dopiero będzie niespodzianka
Chłopki też dali czadu ze ścianami, piękna to była sobota...
Aguś znalazłam na strychu twoje patyczki w wodzie A misa z rozchodnikami zdobi mój taras Pamiętam o podlewaniu mchu, ale te patyczki może już do donicy ci włożę?


Iwonka włóż do ziemi i zapomnij. Postaram się odebrać donicę może w ten weekend jakoś ok?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:36, 01 kwi 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
sylwia_slomczewska napisał(a)
A miałam zapytać czy odebrałaś od Iwonki i zapomniałam


Nie odebrałam. I nie dałam Ci paprotki. Sprawdziłam też trójlista.. ten sam zakwitnie co w roku ubiegłym.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies