Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 20:03, 08 lis 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Kawa napisał(a)
piękna ta twoja jesień
ale i wiosna i lato też

ale klony to powalają na kolana
Magda pięknie masz


Kamila dziękuję wiesz ,że na fotkach ,to jakoś tak ładniej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:07, 08 lis 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Agatorek napisał(a)
Madzia, Twoje fotki znów mnie zachwyciły ❤️❤️❤️
Pięknie pokazałaś jesień u siebie, po prostu bosko masz

Kloniki przecudowne , nie wiem, czy pytałam kiedyś ile ich masz?


Aga dziękuję za pochwały klonów mam sporo ,ale nie wiem dokładnie ile -coś około 15 szt tylko niektóre maluszki ,których nawet nie widać w rabatach

Agatorek napisał(a)
Ps. Masz chyba inną strefę klimatyczną, u mnie już prawie bezlistnie


też się sypie wszystko na potęgę mieszkam na południu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basieksp 21:04, 08 lis 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9993


Moja mama nie lubi zbytnio żółtych kwiatów i pewnie takich osób jest więcej, no ale czy te rudbekie nie wyglądają pięknie, w swojej prostocie, takie skromne a jakie ładne w tych trawach niezawodne na każdą pogodę i warunki, ja je bardzo lubię
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kasia1980 15:41, 09 lis 2022


Dołączył: 27 wrz 2020
Posty: 318
wróciłam, i znów podziwiam.
____________________
Moja Sielanka
Urszulla 16:51, 09 lis 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Magleska napisał(a)



Ula dziękuję
z białym puchem to trojeść bulwiasta -pomarańczowa moje molinie ,to takie same ,jak ma Iwonka -nie pamiętam nazwy
wilczyca w formie ,a ja ...no cóż -na nic nie mam czasu -ciężko po 4 miesiącach przerwy wpaść spowrotem w rytm praca,dom-nie wyrabiam się z niczym ... życie


Właśnie, trojeść
Ja też ledwo zipię, czekam na weekend. Zimę chyba będę chciała przespać
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
MiluniaB 20:38, 09 lis 2022


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3385
Basieksp napisał(a)


Moja mama nie lubi zbytnio żółtych kwiatów i pewnie takich osób jest więcej, no ale czy te rudbekie nie wyglądają pięknie, w swojej prostocie, takie skromne a jakie ładne w tych trawach niezawodne na każdą pogodę i warunki, ja je bardzo lubię

Ja lubię żółty, lubię rudbekie, mam duży krzew słoneczników szorstkich - niezawodne
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Basieksp 21:12, 09 lis 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9993
MiluniaB napisał(a)

Ja lubię żółty, lubię rudbekie, mam duży krzew słoneczników szorstkich - niezawodne


Ja też lubię żółte kwiaty, a to, że moja mama nie przepada za nimi, efekt jest taki, że one często wędrują do mnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Monia81 07:29, 10 lis 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Madzia nie będę cytować zdjęć bo sporo by ich było pięknie to wszystko ze sobą współgra runianka pięknie się zagęściła, wiosną ją przycinałaś, tak?
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
LIDKA 07:47, 10 lis 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6633
Madzia widać piękny ogród. Masz taką mnogość roślin że można patrzeć godzinami. Pięknie jest.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
nicol21 22:07, 10 lis 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Może i prawie połowa listopada, ale u Ciebie ogród nadal "pełny", może liście kolor zmieniły, ale jest tego naprawdędużo i jet pięknie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies