Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 19:21, 14 lis 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
MartaCho napisał(a)
U Ciebie też przepięknie i jaki porządeczek! Super wszystko wygląda, porządek na święta już zrobiony

Ja też z deską i nożem robiłam kanty, bo półksiężycem nie zachowywałam prostej linii, hahah
U mnie nóż kuchenny, z tych, których nie lubię, nie używam, nie żal do ogrodu wynieść.

Czy dobrze widzę na jednym ze zdjęć, że seslerie teraz już krótko obcięłaś?


Marta dziękuję

ja też półksiężycem nie zachowuję linii

seslerii ściełam tylko kwiatostany -tak z rozmachu ,jak wycinałam byliny z tej rabaty
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:22, 14 lis 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Efekt prac, mimo mgły, widać gołym okiem. Warto było się zmobilizować. Kanciki jak brzytwa!


Haniu dziękuję to Ty zmobilizowałaś mnie do pracy
szkoda ,że pogoda przestała współpracować ,bo miałam nadzieję ,że jeszcze co nieco ogarnę ...
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:23, 14 lis 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Agatorek napisał(a)
Cudowne fotki znowu, pięknie, bardzo mi się podoba

A te klony…❤️❤️❤️

Widzę też pięknotkę bodinera, co obok nie rośnie, to różowe?


Aga dziękuję

obok pięknotki ,to kosmos -sam się tam wysiał skubany i osiągnął imponujący rozmiar
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Mgduska 20:21, 14 lis 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ale ładnie. I porządek jak ta lala. Gdyby nie fakt, że mam wbite do głowy, żeby robić swoje, wpadłabym w kompleksy jak nic
____________________
Sałatka pokrzywowa
anpi 23:11, 14 lis 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8017
Madziu, Twoje klony przecudne. Mój już tylko Beni Maiko ma liście.
Te mgły tworzą niesamowity klimat, u mnie bardzo rzadko zdarza się mgła.
A na zakupy załapałam się z koleżanką(do Nałęczowa do ZW). A wszystko przez(dzięki niej) Szymkę, bo się pochwaliła zakupami (wypasione doniczki, a nie po jednym źdźble w p9 jak w niektórych sklepach przez internet) i po przystępnych cenach Pojechałam z myślą o grabie, a nakupiłam oprócz niego rdestów, bodziszka Rozanne, zatrwian szerokolistny, czarci kęs, naparstnicę rdzawą, kukliki, werbenę i czyściec Humelo i nie pamiętam czy coś jeszcze...!?
A zaczęło się wcześniej od przesadzenia dwóch piwonii, które były na brzegu rabaty i już po październikowym przymrozku szpeciły czarnymi liśćmi, a dalej poszło jak domino...i pozmieniałam pół największej rabaty i zaszły też drobniejsze zmiany w innych Mam nadzieję, że w przyszłym roku jak będzie tak piękna złota jesień jak w tym, to już rabata przy białym płotku cała będzie zachwycać kolorami jesieni I jestem ciekawa jak to się zgra z resztą w sezonie?( najwyżej znów będą przesadzanki)
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Martka 18:19, 15 lis 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wstawiaj też fotki komórki, nie pogardzimy
Mgły w Twoim ogrodzie piękne. Zadziwiam się, ile roślin jeszcze "w akcji" masz
Kanciki szał. To dobry pomysł, aby je robić o tej porze. Zapisałam na listę prac 2023 Hania ma masę świetnych patentów
Urzekł mnie też klimacik przy domku ogrodnika. Donice, dekoracje i szarość drewna - świetnie się zgrywa.
Madziu, krzepisz i inspirujesz Twoimi fotkami, wiesz?

basia3012 22:26, 19 lis 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9314
Magleska napisał(a)









Madziu, ogród zjawiskowy. Te kolory jesieni, rudości, żółcie,brązy i jeszcze trochę zieleni.
Fotki z telefonu pokazuj częściej. Piękne.Piękny ogród i piękne fotki.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
eda 22:48, 02 gru 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ale ta fota Madziu u ciebie mnie urzekła ....

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Urszulla 15:29, 27 gru 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Madzia, śnieg połamał mi niektóre trawy, cięcie chyba im nie zaszkodzi? Ma być wiosennie. Pamiętam jak w lutym cięłaś...a lawendę też można w lutym nawet sadzonkowaç po ścięciu to wiem.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
LIDKA 22:01, 27 gru 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6633
Taka lawenda sadzonkowana w lutym to kiedy nada się do wsadzenia na stałe miejsce?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies