Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Rojodziejowa 18:20, 13 lis 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8577
Magda wpadłam zapytać o to dzielenie, a tu takie cudne kolorowe skarby jeszcze przy tej mglistej jesieni! Tak na przyszłość Czy jak dzielisz rozplenicę, to zawsze ją wykopujesz, czy np. udaje się dzielić jakby w ziemi?

Memorego masz już dość?

I widzę u Ciebie wilczomlecza... Myślisz, że pasowałby do różanki? Bo chciałam coś właśnie takiego w kolorze niebieskawym i tu mi zaświecił u Ciebie przed oczami
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Agania 19:44, 13 lis 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magdziu ogród jak obrazka
trawy boskie w kolorach pomarańczy
Memory u mnie się nie przyjął a rozplenice
nie chcą kwitnąć, dobrze że mam te drugie kotki na czterech łapkach
Kanciki to nie wiem jak ty masz na nie czas, ale obrotna z Ciebie dziewczyna
Klony jeszcze dają po oczach u mnie były już przymrozki, liście zmarzły, większość klonów się posypało, większość z drzew to już golasy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:46, 13 lis 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magleska napisał(a)



Piękne masz wioski i zachody słońca

Pozdrawiam, buziaczki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Urszulla 22:21, 13 lis 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21840
Madzia, doczytałam że nożem robisz, ciekawy sposób. Nóż zwykły czy z piłką, pokażesz go. U mnie w ogrodzie są dwa noże w użyciu, a jednego już zgubiłam był fajny z drewnianym trzonkiem. Właśnie w tym tygodniu myślałam żeby się w dobry nóż ogrodowy zaopatrzyć stąd te wywody...

Zdjęć nie cytuję ale porządki robisz bardzo szybko, masz super organizację pracy za godzinę tyle uprzątnięte, hmmm.... gdybym Cię nie znała pomyślałabym że podpierasz się dopalaczami
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
MartaCho 11:18, 14 lis 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2179
U Ciebie też przepięknie i jaki porządeczek! Super wszystko wygląda, porządek na święta już zrobiony

Ja też z deską i nożem robiłam kanty, bo półksiężycem nie zachowywałam prostej linii, hahah
U mnie nóż kuchenny, z tych, których nie lubię, nie używam, nie żal do ogrodu wynieść.

Czy dobrze widzę na jednym ze zdjęć, że seslerie teraz już krótko obcięłaś?
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Gruszka_na_w... 13:09, 14 lis 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Efekt prac, mimo mgły, widać gołym okiem. Warto było się zmobilizować. Kanciki jak brzytwa!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 13:16, 14 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13273
Cudowne fotki znowu, pięknie, bardzo mi się podoba

A te klony…❤️❤️❤️

Widzę też pięknotkę bodinera, co obok nie rośnie, to różowe?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 19:13, 14 lis 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Rojodziejowa napisał(a)
Magda wpadłam zapytać o to dzielenie, a tu takie cudne kolorowe skarby jeszcze przy tej mglistej jesieni! Tak na przyszłość Czy jak dzielisz rozplenicę, to zawsze ją wykopujesz, czy np. udaje się dzielić jakby w ziemi?

Memorego masz już dość?

I widzę u Ciebie wilczomlecza... Myślisz, że pasowałby do różanki? Bo chciałam coś właśnie takiego w kolorze niebieskawym i tu mi zaświecił u Ciebie przed oczami


Asia rozplenice wykopuję w całości i póżniej siekierą dzielę ,nie daję rady kawałka odkopać ,bo mają bardzo zbite ,twarde korzenie

Memory się u mnie rozrasta jak głupi ,już kilka osób obdzieliłam - i może nie mam go dość ,ale nie mam już siły na niego

teraz mam jeszcze 2 ogromne kępy do oddania ,bo mam je zle posadzone -zagłuszają mi wszystko i chcę w ich miejsce dać inne trawy

Poszukuję więc chętnych na nie -tylko ,że odbiór osobisty z wykopaniem ich sobie więc wiesz ....jakoś nie ma chętnych

Wilczomlecze mam 3 te srebrne -czy pasują do różanki -myślę ,że tak ....ale wiesz..... ja sadzę czasem takie połączenia co niby ze sobą nie grają
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:15, 14 lis 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Agania napisał(a)
Magdziu ogród jak obrazka
trawy boskie w kolorach pomarańczy
Memory u mnie się nie przyjął a rozplenice
nie chcą kwitnąć, dobrze że mam te drugie kotki na czterech łapkach
Kanciki to nie wiem jak ty masz na nie czas, ale obrotna z Ciebie dziewczyna
Klony jeszcze dają po oczach u mnie były już przymrozki, liście zmarzły, większość klonów się posypało, większość z drzew to już golasy


Aganiu dziękuję

jestem w szoku ,że memory Ci się nie przyjął -u mnie rośnie jak chwast

Kanciki zrobione tylko na małym kawałku ,teraz już się bardzo ochłodziło -nie wiem ,czy jeszcze coś podziałam w ogrodzie ....

Agania napisał(a)

Piękne masz wioski i zachody słońca

Pozdrawiam, buziaczki


Aganiu dziękuję Kochana


Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:20, 14 lis 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Urszulla napisał(a)
Madzia, doczytałam że nożem robisz, ciekawy sposób. Nóż zwykły czy z piłką, pokażesz go. U mnie w ogrodzie są dwa noże w użyciu, a jednego już zgubiłam był fajny z drewnianym trzonkiem. Właśnie w tym tygodniu myślałam żeby się w dobry nóż ogrodowy zaopatrzyć stąd te wywody...

Zdjęć nie cytuję ale porządki robisz bardzo szybko, masz super organizację pracy za godzinę tyle uprzątnięte, hmmm.... gdybym Cię nie znała pomyślałabym że podpierasz się
dopalaczami


Ula zwykły nóż Fisk..sa ,taki mały - bardzo lubię nim właśnie robić
porządki robię ,jak mam wolne ,akurat zeszły tydzień miałam luzniejszy z pracy i była ładna pogoda ....teraz ,to już chyba po robocie ....chyba ,że się troszkę spowrotem ociepli

musisz wpaść na kawę ,bo Twoje doniczki czekają na odbiór
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies